SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PLEURAN, s.r.o.
- IČO35798939
- DIČ2020257899
- IČ DPHSK2020257899
- NACE1089 · Výroba ost.potrav.výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.potrav.výr., 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · mfg-food
Tržby · 2025
13.23 mil. €
Zisk 1.89 mil. €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
13.23mil. €
↗ +3.2% YoY
EBITDA · 2025
3.01mil. €
Čistý zisk · 2025
1.89mil. €
Aktíva spolu
9.26mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
5
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.23 mil. € | 3.01 mil. € | 1.89 mil. € | 9.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 12.82 mil. € | 2.59 mil. € | 1.63 mil. € | 11.9 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 12.27 mil. € | 2.82 mil. € | 1.84 mil. € | 9.87 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 12.51 mil. € | 3.77 mil. € | 2.58 mil. € | 10.06 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 9.62 mil. € | 2.31 mil. € | 1.42 mil. € | 8.09 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 13.23 M € | 12.82 M € | 12.27 M € | 12.51 M € | 9.62 M € | 12.53 M € |
| EBITDA | 3.01 M € | 2.59 M € | 2.82 M € | 3.77 M € | 2.31 M € | 4.01 M € |
| EBITDA marža | 22.8 % | 20.2 % | 23 % | 30.1 % | 24 % | 32 % |
| Čistý zisk | 1.89 M € | 1.63 M € | 1.84 M € | 2.58 M € | 1.42 M € | 2.80 M € |
| Aktíva spolu | 9.26 M € | 11.90 M € | 9.87 M € | 10.06 M € | 8.09 M € | 9.69 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Polák
JJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Ján Gabriž
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Peter Gabriž
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jozef Janov | Člen dozorného orgánu | 2019-05-13 | — |
| JUDr. Ján Gabriž | Člen dozorného orgánu | 2019-05-13 | — |
| Libor Němeček | Člen dozorného orgánu | 2019-05-13 | — |
| Mgr. Peter Gabriž | Člen dozorného orgánu | 2019-05-13 | — |
| Mgr. Miroslav Janov | Konateľ | 2014-05-16 | — |
| Ing. Martin Polák | Konateľ | 2009-05-01 | — |
| Ing. Martin Polák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-05-30 | 2023-01-21 |
| Ing. František Tregler, PhD. | Člen dozorného orgánu | 2014-05-16 | 2019-05-13 |
| Ing. František Tregler, PhD. | Člen dozorného orgánu | 2014-05-16 | 2019-05-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Andrej Babiš
Ján Gabriž
Peter Gabriž
Jozef Janov
Martin Polák
Monika Babišová
Alexej Bílek
Václav Knotek
Zbyněk Průša
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PLEURAN, s.r.o.RPO
Sídlo
Nové záhrady I č. 13/A
Vznik
2000-10-27 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35798939RPO
DIČ
2020257899FS
IČ DPH
SK2020257899 · aktívneFS
NACE
1089 · Výroba ost.potrav.výr.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK3875000000004019120254FS
Bankové účty
8 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-12-07 | Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach - Lekárska fakulta | Zmluva o krátkodobom prenájme priestorov UPJŠ LF | 106 € |
| 2025-08-28 | Stredná odborná škola techniky a služieb, Laskomerského 3, Brezno | Zmluva č. 06/2025 o nájme nebytových priestorov uzavretá v zmysle Zák. č. 116/1990 Zb. o nájme a podnájme nebytových priestorov | 0 € |
| 2024-09-30 | Stredná odborná škola techniky a služieb, Laskomerského 3, Brezno | Zmluva č. 04/2024 o nájme nebytových priestorov uzavretá v zmysle Zák. č. 116/1990 Zb. o nájme a podnájme nebytových priestorov | 0 € |
| 2023-11-05 | Národný ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o. Dolný Smokovec | Zmluva o vykonaní výskumu | 0 € |
| 2023-10-03 | Stredná odborná škola techniky a služieb, Laskomerského 3, Brezno | Zmluva o nájme nebytových priestorov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
PLEURAN, s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-food. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35798939/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35798939/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35798939", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →