SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MAXIM 2001, s.r.o.

  • IČO35797118
  • DIČ2020204923
  • IČ DPHSK2020204923
  • NACE5510 · Hotelové ubytovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Svätý Jur, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.45mil. €
↗ +24.7% YoY
EBITDA · 2024
51k €
Čistý zisk · 2024
1.56mil. €
Aktíva spolu
6.55mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
7
Σ 29k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 526k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.45 mil. € 51k € 1.56 mil. € 6.55 mil. € RUZ závierka
2023 1.16 mil. € -56k € -264k € 6.11 mil. € RUZ závierka
2022 1.02 mil. € 149k € -69k € 6.3 mil. € RUZ závierka
2021 478k € 45k € -169k € 6.61 mil. € RUZ závierka
2020 705k € -74k € -271k € 6.5 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.45 M €1.16 M €1.02 M €478 tis. €705 tis. €1.67 M €
EBITDA51 tis. €-56 tis. €149 tis. €45 tis. €-74 tis. €206 tis. €
EBITDA marža3.5 %-4.8 %14.6 %9.4 %-10.5 %12.3 %
Čistý zisk1.56 M €-264 tis. €-69 tis. €-169 tis. €-271 tis. €326 tis. €
Aktíva spolu6.55 M €6.11 M €6.30 M €6.61 M €6.50 M €7.05 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Kollár
Od 2024-05-24
MK
Konateľ
Martin Kollár
Od 2024-05-16
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Agnesa TOMANOVÁ
Od 2021-11-17
Do 2024-05-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jozef Toman Konateľ 2004-06-29 2011-03-07
Ing. Jozef Toman Konateľ 2004-06-29 2011-03-24
Ing. Agnesa Tomanová Konateľ 2002-10-01 2024-05-16
Ing. Agnesa Tomanová Konateľ 2002-10-01 2007-04-13
Ing. Agnesa Tomanová Konateľ 2002-10-01 2024-05-23
Ing. Ivona Vavrova Člen dozorného orgánu 2002-10-01 2006-06-06
Ing. Ivona Vavrova Člen dozorného orgánu 2002-10-01 2006-05-29
Ing. Jana Ragasová Člen dozorného orgánu 2002-10-01 2006-05-29
Ing. Jana Ragasová Člen dozorného orgánu 2002-10-01 2006-06-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Martina Filipová
od 2026-02-02
David Julian Josef Braubach
od 2024-01-18
Matúš Gémeš
od 2022-04-21
Michael Hagen
od 2022-04-21
Urs Josef Steiger
od 2022-04-21
Oliver Ernest Willingsdorfer
od 2022-04-21
Klaudia Kollár
od 2021-08-11
Martin Kollár
od 2021-08-11
Martina Filipová
od 2022-04-21 · do 2026-02-02
Florian Heinzl
od 2022-04-21 · do 2024-01-18
Martin Kollár
od 2020-09-24 · do 2020-11-02
Zoroslav Kollár
od 2017-05-25 · do 2020-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MAXIM 2001, s.r.o.RPO
Sídlo
Bratislavská 52/11
Vznik
2000-10-09 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35797118RPO
DIČ
2020204923FS
IČ DPH
SK2020204923 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Svätý Jur
Krajina
SK
IBAN
SK2309000000000333706167FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 29k € celková hodnota 2026-01-08 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-02-13 Zdravé regióny RÁMCOVÁ DOHODA NA ZABEZPEČENIE VZDELÁVACÍCH A SÚVISIACICH SLUŽIEB V PRIEBEHU ROKA 2024 TATRY A OKOLIE 29k €
2026-01-08 Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Stromová 34, Piešťany Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania 22/2025-2026 0 €
2025-06-10 Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Stromová 34, Piešťany Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania LETO 2024/2025 0 €
2024-12-09 Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Stromová 34, Piešťany, Stromová 1329/34, Piešťany Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania 22_20024-2025 0 €
2023-10-09 Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1 Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania 22_2023-2024 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MAXIM 2001, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35797118/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35797118/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35797118",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →