AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 Trestel SK, a.s.
- IČO35792981
- DIČ2020213888
- IČ DPHSK2020213888
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Akciová spoločnosť, registrovaná 2000, so sídlom v Bratislava - mestská časť Petržalka, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
328k €
↘ -3.8% YoY
EBITDA · 2025
22k €
Čistý zisk · 2025
12k €
Aktíva spolu
217k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
4
Σ 11k €
Kredit
A· 82/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
1 211 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 328k € | 22k € | 12k € | 217k € | RUZ závierka |
| 2024 | 341k € | 20k € | 9 886 € | 226k € | RUZ závierka |
| 2023 | 303k € | 9 327 € | 1 914 € | 218k € | RUZ závierka |
| 2022 | 347k € | 32k € | 17k € | 220k € | RUZ závierka |
| 2021 | 337k € | 41k € | 31k € | 201k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 328 tis. € | 341 tis. € | 303 tis. € | 347 tis. € | 337 tis. € | 316 tis. € |
| EBITDA | 22 tis. € | 20 tis. € | 9 tis. € | 32 tis. € | 41 tis. € | 6 tis. € |
| EBITDA marža | 6.8 % | 5.7 % | 3.1 % | 9.1 % | 12.1 % | 1.9 % |
| Čistý zisk | 12 tis. € | 10 tis. € | 2 tis. € | 17 tis. € | 31 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 217 tis. € | 226 tis. € | 218 tis. € | 220 tis. € | 201 tis. € | 158 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
člen predstavenstva
Ing. Andrea Nemcová
JĽ
Člen dozorného orgánu
JUDr. Ľubomír Cheben
MU
Člen dozorného orgánu
Marta Ursínyová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Eduard Nemec | Člen dozorného orgánu | 2004-04-30 | — |
| Ing. František Rác | predseda predstavenstva | 2004-04-30 | — |
| JUDr. Ľubomír Cheben | člen | 2006-07-01 | 2016-12-19 |
| JUDr. Ľubomír Cheben | člen | 2006-07-01 | 2016-12-21 |
| Ing. Andrea Nemcová | Člen dozorného orgánu | 2004-04-30 | 2016-12-21 |
| Ing. Andrea Nemcová | Člen dozorného orgánu | 2004-04-30 | 2016-12-19 |
| Ing. Eduard Nemec | Člen dozorného orgánu | 2004-04-30 | 2025-02-17 |
| Ing. Eduard Nemec | Člen dozorného orgánu | 2004-04-30 | 2005-03-18 |
| Ing. František Rác | predseda predstavenstva | 2004-04-30 | 2017-06-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Trestel SK, a.s.RPO
Sídlo
Kopčianska 18
Vznik
2000-07-28 · 26 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35792981RPO
DIČ
2020213888FS
IČ DPH
SK2020213888 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
IBAN
SK3475000000000584907203FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-03-22 | Rozhlas a televízia Slovenska | Zmluva o poskytnutí služieb | 10k € |
| 2023-06-29 | Obec Hnilčík | Darovacia zmluva | 250 € |
| 2025-06-25 | Obec Hnilčík | Darovania zmluva | 150 € |
| 2024-06-26 | Obec Hnilčík | Darovacia zmluva | 150 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Trestel SK, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35792981/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35792981/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35792981", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →