SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BC SLOVAN Bratislava s. r. o.

  • IČO35791560
  • DIČ2020234414
  • IČ DPHSK2020234414
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 464k € Zisk -146k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
464k €
↘ -21.5% YoY
EBITDA · 2024
-106k €
Čistý zisk · 2024
-146k €
Aktíva spolu
161k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
3
Σ 32k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 214k 429k 650k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 464k € -106k € -146k € 161k € RUZ závierka
2023 591k € 40k € 13k € 192k € RUZ závierka
2022 537k € 39k € 22k € 124k € RUZ závierka
2021 390k € -15k € -31k € 83k € RUZ závierka
2020 529k € 7 297 € -5 128 € 211k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby464 tis. €591 tis. €537 tis. €390 tis. €529 tis. €323 tis. €
EBITDA-106 tis. €40 tis. €39 tis. €-15 tis. €7 tis. €-175 tis. €
EBITDA marža-22.8 %6.8 %7.3 %-3.8 %1.4 %-54.2 %
Čistý zisk-146 tis. €13 tis. €22 tis. €-31 tis. €-5 tis. €-180 tis. €
Aktíva spolu161 tis. €192 tis. €124 tis. €83 tis. €211 tis. €95 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Konateľ
Ing. Pavol Pelikán
Od 2024-09-16
IP
Konateľ
Ing. Peter Remenár
Od 2024-09-16
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Michal Ondruš
Od 2022-09-22
Do 2024-09-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miroslav Páleník Konateľ 2019-08-21 2024-09-20
Miroslav Páleník Konateľ 2019-08-21 2024-09-16
Mgr. Michal Ondruš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-06-29 2022-09-21
Mgr. Michal Ondruš Konateľ 2019-06-14 2026-01-15
Mgr. Michal Ondruš Konateľ 2019-06-14 2026-01-09
JUDr. Matej Valašik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-01-15 2019-06-28
Robert Iliť Konateľ 2019-01-15 2018-12-14
JUDr. Matej Valašik Konateľ 2018-12-14 2019-06-14
JUDr. Matej Valašik Konateľ 2018-12-14 2019-06-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BC SLOVAN Bratislava s. r. o.RPO
Sídlo
Trnavská cesta 29
Vznik
2000-07-06 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35791560RPO
DIČ
2020234414FS
IČ DPH
SK2020234414 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK2711000000002943082741FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 32k € celková hodnota 2025-02-14 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-02-14 TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Zmluva o partnerstve 18k €
2024-10-11 SLOVAKIA TRAVEL Zmluva o marketingovej spolupráci 12k €
2023-06-28 Obec Chorvátsky Grob Zmluva o krátkodobom prenájme telocvične 1 707 €
2020-09-12 Bratislavská teplárenská, a.s. Zmluva o refakturácii nákladov 0 €
2020-06-05 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - opatrenie č. 1 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BC SLOVAN Bratislava s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35791560/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35791560/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35791560",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →