SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 POSK, s.r.o.
- IČO35789425
- DIČ2020278645
- IČ DPHSK2020278645
- NACE4334 · Maľovanie a zasklievanie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Bratislava 23, SK. Pôsobí v odvetví Maľovanie a zasklievanie.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
272k €
↗ +99.1% YoY
EBITDA · 2024
303k €
Čistý zisk · 2024
280k €
Aktíva spolu
128k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 272k € | 303k € | 280k € | 128k € | RUZ závierka |
| 2023 | 137k € | 23k € | 9 336 € | 93k € | RUZ závierka |
| 2022 | 209k € | 20k € | 8 504 € | 125k € | RUZ závierka |
| 2021 | 55k € | 46k € | 42k € | 53k € | RUZ závierka |
| 2020 | — | -868 € | -1 075 € | 2 102 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 272 tis. € | 137 tis. € | 209 tis. € | 55 tis. € | — | — |
| EBITDA | 303 tis. € | 23 tis. € | 20 tis. € | 46 tis. € | -868 € | -114 tis. € |
| EBITDA marža | 111.1 % | 16.6 % | 9.4 % | 83 % | — | — |
| Čistý zisk | 280 tis. € | 9 tis. € | 9 tis. € | 42 tis. € | -1 tis. € | -114 tis. € |
| Aktíva spolu | 128 tis. € | 93 tis. € | 125 tis. € | 53 tis. € | 2 tis. € | 3 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Markovič
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Markovič
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Markovič
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jozef Markovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-05-01 | 2022-05-23 |
| Ing. Jozef Markovič | Konateľ | 2000-05-19 | 2010-04-30 |
| Ing. Jozef Markovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-05-19 | 2010-04-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
POSK, s.r.o.RPO
Sídlo
Vlčie hrdlo 3, P.O.Box 48
Vznik
2000-05-19 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35789425RPO
DIČ
2020278645FS
IČ DPH
SK2020278645 · aktívneFS
NACE
4334 · Maľovanie a zasklievanie
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava 23
Krajina
SK
IBAN
SK2511000000002624828008FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
POSK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2017-11-13
Okresný súd Bratislava I v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: POSK s.r.o., so sídlom Vlčie hrdlo 3, P.O.Box 48, 820 03 Bratislava 23, IČO: 35 789 425, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: POSK s.r.o., so sídlom Vlčie hrdlo 3, P.O.Box 48, 820 03 Bratislava 23, IČO: 35 789 425
bankruptcy
2017-10-09
Okresný súd Bratislava I v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: POSK s.r.o., so sídlom Vlčie hrdlo 3, P.O.Box 48, 820 03 Bratislava 23, IČO: 35 789 425, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: POSK s.r.o., so sídlom Vlčie hrdlo 3, P.O.Box 48, 820 03 Bratislava 23, IČO: 35 789 425
bankruptcy
2017-09-25
Okresný súd Bratislava I v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: POSK s.r.o., so sídlom Vlčie hrdlo 3, P.O.Box 48, 820 03 Bratislava 23, IČO: 35 789 425, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: POSK s.r.o., so sídlom Vlčie hrdlo 3, P.O.Box 48, 820 03 Bratislava 23, IČO: 35 789 425
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35789425/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35789425/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35789425", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →