SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ZTT SPORT s.r.o.
- IČO35787244
- DIČ2021488227
- NACE4755
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví 4755.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 48/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2023
20k €
Zisk -17k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2023
20k €
EBITDA · 2023
-17k €
Čistý zisk · 2023
-17k €
Aktíva spolu
52k €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 48/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
598 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
48 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 20k € | -17k € | -17k € | 52k € | RUZ závierka |
| 2021 | — | — | 0 € | 31k € | RUZ závierka |
| 2018 | 808k € | 15k € | 9 205 € | 859k € | RUZ závierka |
| 2017 | 150k € | 4 853 € | 2 065 € | 698k € | RUZ závierka |
| 2016 | 77k € | 270 € | -6 049 € | 668k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2023 | 2021 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 20 tis. € | — | 808 tis. € | 150 tis. € | 77 tis. € | 113 tis. € |
| EBITDA | -17 tis. € | — | 15 tis. € | 5 tis. € | 270 € | 6 tis. € |
| EBITDA marža | -86.2 % | — | 1.9 % | 3.2 % | 0.4 % | 4.9 % |
| Čistý zisk | -17 tis. € | 0 € | 9 tis. € | 2 tis. € | -6 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 52 tis. € | 31 tis. € | 859 tis. € | 698 tis. € | 668 tis. € | 557 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Horváth
PH
Konateľ
Péter Horváth
CH
Konateľ
Csaba Horváth
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Tibor Horváth | Konateľ | 2014-09-30 | 2014-09-12 |
| Peter Horváth | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-09-30 | 2021-05-04 |
| Zuzana Záhradníková | Konateľ | 2014-09-30 | 2014-09-12 |
| Peter Horváth | Konateľ | 2014-09-12 | 2017-06-01 |
| Péter Horváth | Konateľ | 2014-09-12 | 2021-05-04 |
| Csaba Horváth | Konateľ | 2000-04-13 | 2014-09-29 |
| Csaba Horváth | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-04-13 | 2014-09-29 |
| Ing. Peter Tobiáš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-04-13 | 2014-09-29 |
| Ing. Tibor Horváth | Konateľ | 2000-04-13 | 2014-09-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
ZTT SPORT s.r.o.RPO
Sídlo
Gabčíkovská cesta 5538/11
Vznik
2000-04-13 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35787244RPO
DIČ
2021488227FS
NACE
4755
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZTT SPORT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35787244/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35787244/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35787244", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →