SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PINTAS, s.r.o.
- IČO35787139
- DIČ2021488150
- IČ DPHSK2021488150
- NACE6831 · Realitné kancelárie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Nové Mesto n/Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Realitné kancelárie, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
547k €
Zisk 26k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
547k €
↗ +10.5% YoY
EBITDA · 2025
46k €
Čistý zisk · 2025
26k €
Aktíva spolu
160k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
3
Σ 9 665 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 547k € | 46k € | 26k € | 160k € | RUZ závierka |
| 2024 | 495k € | 29k € | 7 709 € | 152k € | RUZ závierka |
| 2023 | 497k € | -6 442 € | -17k € | 120k € | RUZ závierka |
| 2022 | 606k € | 28k € | 22k € | 198k € | RUZ závierka |
| 2021 | 194k € | -4 057 € | -11k € | 97k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 547 tis. € | 495 tis. € | 497 tis. € | 606 tis. € | 194 tis. € | 110 tis. € |
| EBITDA | 46 tis. € | 29 tis. € | -6 tis. € | 28 tis. € | -4 tis. € | -7 tis. € |
| EBITDA marža | 8.4 % | 5.8 % | -1.3 % | 4.6 % | -2.1 % | -6.1 % |
| Čistý zisk | 26 tis. € | 8 tis. € | -17 tis. € | 22 tis. € | -11 tis. € | -13 tis. € |
| Aktíva spolu | 160 tis. € | 152 tis. € | 120 tis. € | 198 tis. € | 97 tis. € | 112 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Andrea Snohová
MA
Konateľ
Mgr. Andrea Snohová
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Andrea Snohová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Andrea Snohová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-07-20 | 2009-06-29 |
| Andrea Pintešová | Konateľ | 2000-04-18 | 2005-07-19 |
| Andrea Pintešová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-04-18 | 2005-07-19 |
| Andrea Pintešová | Konateľ | 2000-04-18 | 2004-02-26 |
| Andrea Snohová | Konateľ | 2000-04-18 | 2009-06-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PINTAS, s.r.o.RPO
Sídlo
Rybárska 1B/2582
Vznik
2000-04-18 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35787139RPO
DIČ
2021488150FS
IČ DPH
SK2021488150 · aktívneFS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nové Mesto n/Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK2011000000002650190300FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-11-25 | Slovenská inovačná a energetická agentúra* | Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti | 8 415 € |
| 2025-09-02 | Obec Svinná, 913 24 Svinná 141 | Zmluva o krátkodobom nájme nehnuteľnosti zo dňa 2.9.2025 | 1 250 € |
| 2023-08-23 | Hrad Beckov, n.o. | Zmluva o spolupráci pri zabezpečení akcie - Stredoveký deň na hrade Beckov | 0 € |
| 2020-05-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom | Dohoda číslo: 20/10/54E/1454 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A | 0 € |
| 2014-11-10 | Ministerstvo obrany | Zmluva o poskytnutí služby, zorganizovanie plesu | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PINTAS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35787139/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35787139/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35787139", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →