SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TP Hotel Družba s.r.o.
- IČO35782706
- DIČ2020233413
- NACE5510 · Hotelové ubytovanie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
C · 68/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2019
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Zamestnanci
0
Kredit
C· 68/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
501 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
68 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | — | — | — | — | RUZ závierka |
| 2015 | 73k € | -15k € | -17k € | 15k € | RUZ závierka |
| 2014 | 197k € | -75k € | -77k € | 71k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2019 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|
| Tržby | — | 73 tis. € | 197 tis. € |
| EBITDA | — | -15 tis. € | -75 tis. € |
| EBITDA marža | — | -20.6 % | -38 % |
| Čistý zisk | — | -17 tis. € | -77 tis. € |
| Aktíva spolu | — | 15 tis. € | 71 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhDr. Diana Mareková Csizmadiová
PD
Konateľ
PhDr. Diana Mareková Csizmadiová
PD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhDr. Diana Mareková Csizmadiová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Diana Csizmadiová | Konateľ | 2000-03-01 | 2012-05-31 |
| Diana Csizmadiová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-03-01 | 2012-05-31 |
| PhDr. Diana Mareková Csizmadiová | Konateľ | 2000-03-01 | 2017-06-26 |
| Vladimír Klíma | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-03-01 | 2012-05-31 |
| Vladimír Klíma | Konateľ | 2000-03-01 | 2012-05-31 |
| Vladimír Klíma | Konateľ | 2000-03-01 | 2012-01-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
TP Hotel Družba s.r.o.RPO
Sídlo
Černockého 2
Vznik
2000-03-01 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35782706RPO
DIČ
2020233413FS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-04-20 | TRANSPETROL, a. s. | DOHODA O ZAPOČÍTANÍ VZÁJOMNÝCH POHĽADÁVOK | 10k € |
| 2013-05-02 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | Zmluva o poskytnutí služieb | 5 299 € |
| 2012-11-28 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | Školenia k riadeniu a implementácii opatrení osí 1 – 4 Programu rozvoja vidieka Slovenskej republiky 2007 – 2013 (ďalej len „PRV SR 2007-2013“) a príprava na programovacie obdobie 2014 – 2020 (CVP:80532000-2 manažérske školenie) | 5 299 € |
| 2013-03-28 | TRANSPETROL, a. s. | Zmluva o nájme | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TP Hotel Družba s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2022-04-27
Okresný súd Bratislava I, v konkurznej veci úpadcu: TP Hotel Družba s. r. o., so sídlom Černockého 2, 831 05 Bratislava, IČO: 35 782 706, správcom ktorého je: Ing. Marian Mikuš, so sídlom kancelárie Ďumbierska 3F, 831 01 Bratislava, značka správcu: S 1363, o odvolaní z funkcie správcu, takto
bankruptcy
2019-01-30
Krajský súd v Bratislave, v senáte zloženom z predsedníčky senátu JUDr. Beaty Trandžíkovej a členov senátu JUDr. Borisa Tótha a JUDr. Paulíny Pacherovej, v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: TP Hotel Družba s.r.o., Černockého 2, 831 05 Bratislava, IČO: 35 782 706, správcom ktorého je Ing. Marian Mikuš, so sídlom kancelárie Ďumbierska 3F, 831 01 Bratislava, značka správcu: S1363, o odvolaní správcu proti uzneseniu Okresného súdu Bratislava I č. k. 8K/36/2016-216 zo dňa 03.09.201
bankruptcy
2018-11-26
Okresný súd Bratislava I v právnej veci úpadcu: TP Hotel Družba s. r. o., so sídlom Černockého 2, 831 05 Bratislava, IČO: 35 782 706
bankruptcy
2018-11-26
Okresný súd Bratislava I v právnej veci úpadcu: TP Hotel Družba s. r. o., so sídlom Černockého 2, 831 05 Bratislava, IČO: 35 782 706
bankruptcy
2018-09-28
Okresný súd Bratislava I v právnej veci úpadcu: TP Hotel Družba s. r. o., so sídlom Černockého 2, 831 05 Bratislava, IČO: 35 782 706, o určení odmeny a náhrady preukázaných výdavkov predbežného správcu
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35782706/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35782706/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35782706", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →