SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ZONER s.r.o.
- IČO35770929
- DIČ2020212590
- IČ DPHSK2020212590
- NACE6310
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 6310.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
721k €
↗ +4.8% YoY
EBITDA · 2025
89k €
Čistý zisk · 2025
51k €
Aktíva spolu
554k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 721k € | 89k € | 51k € | 554k € | RUZ závierka |
| 2024 | 688k € | 97k € | 57k € | 562k € | RUZ závierka |
| 2023 | 650k € | 78k € | 42k € | 569k € | RUZ závierka |
| 2022 | 465k € | 62k € | 37k € | 661k € | RUZ závierka |
| 2021 | 602k € | 65k € | 37k € | 574k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 721 tis. € | 688 tis. € | 650 tis. € | 465 tis. € | 602 tis. € | 563 tis. € |
| EBITDA | 89 tis. € | 97 tis. € | 78 tis. € | 62 tis. € | 65 tis. € | 56 tis. € |
| EBITDA marža | 12.4 % | 14 % | 12 % | 13.4 % | 10.7 % | 10 % |
| Čistý zisk | 51 tis. € | 57 tis. € | 42 tis. € | 37 tis. € | 37 tis. € | 37 tis. € |
| Aktíva spolu | 554 tis. € | 562 tis. € | 569 tis. € | 661 tis. € | 574 tis. € | 515 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
GB
Konateľ
Gabriel Banič
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Behro
GB
Konateľ
Gabriel Banič
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Roman Behro | Konateľ | 1999-08-19 | 2003-02-04 |
| Roman Behro | Konateľ | 1999-08-19 | 2004-01-26 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ZONER s.r.o.RPO
Sídlo
Jaskový rad 5
Vznik
1999-08-19 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35770929RPO
DIČ
2020212590FS
IČ DPH
SK2020212590 · aktívneFS
NACE
6310
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK9011000000002624007576FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-04-18 | Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby | Zmluva o poskytnutí SSL certifikátov | 5 607 € |
| 2017-03-20 | Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby | Zmluva o poskytnutí SSL certifikátov | 0 € |
| 2013-10-31 | Národné osvetové centrum | Zmluva | 0 € |
| 2012-09-26 | Národné osvetové centrum | Darovacia zmluva | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZONER s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35770929/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35770929/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35770929", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →