SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DEFENDOOR s.r.o.
- IČO35770414
- DIČ2020221896
- IČ DPHSK2020221896
- NACE6290
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Bratislava - mestská časť Rača, SK. Pôsobí v odvetví 6290.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 87/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.46mil. €
↗ +58.7% YoY
EBITDA · 2025
157k €
Čistý zisk · 2025
38k €
Aktíva spolu
1.23mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 87/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.46 mil. € | 157k € | 38k € | 1.23 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.55 mil. € | 104k € | 27k € | 1.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.33 mil. € | 86k € | 14k € | 1.53 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.42 mil. € | 125k € | 60k € | 1.51 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.88 mil. € | 28k € | 15k € | 1.32 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.46 M € | 1.55 M € | 2.33 M € | 3.42 M € | 1.88 M € | 1.81 M € |
| EBITDA | 157 tis. € | 104 tis. € | 86 tis. € | 125 tis. € | 28 tis. € | 110 tis. € |
| EBITDA marža | 6.4 % | 6.7 % | 3.7 % | 3.6 % | 1.5 % | 6.1 % |
| Čistý zisk | 38 tis. € | 27 tis. € | 14 tis. € | 60 tis. € | 15 tis. € | 85 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.23 M € | 1.28 M € | 1.53 M € | 1.51 M € | 1.32 M € | 1.12 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RČ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Radoslav Čakloš
RČ
Konateľ
Radoslav Čakloš
RČ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Radoslav Čakloš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Slavomíra Blahútová, PhD. | Konateľ | 2021-11-09 | 2024-04-09 |
| Ing. Slavomíra Blahútová, PhD. | Konateľ | 2021-11-09 | 2024-03-01 |
| JUDr. Marián Janočko | Konateľ | 2018-06-05 | 2020-12-19 |
| JUDr. Marián Janočko | Konateľ | 2018-06-05 | 2021-03-02 |
| Radoslav Čakloš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-03-29 | 2023-01-23 |
| Radoslav Čakloš | Konateľ | 2018-03-14 | 2025-09-03 |
| Ing. Peter Groidl | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-02-13 | 2020-05-25 |
| Ing. Peter Groidl | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-10 | 2015-02-12 |
| Mgr. Zuzana Groidlová | Konateľ | 2009-06-10 | 2009-05-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Radoslav Čakloš
Marián Janočko
Radoslav Čakloš
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
DEFENDOOR s.r.o.RPO
Sídlo
Bojnická 9851
Vznik
1999-08-05 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35770414RPO
DIČ
2020221896FS
IČ DPH
SK2020221896 · aktívneFS
NACE
6290
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Rača
Krajina
SK
IBAN
SK1802000000000005989858FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-02-10 | Národný ústav detských chorôb | Zmluva o dielo | 168k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DEFENDOOR s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35770414/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35770414/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35770414", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →