SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BIO 5, s.r.o.

  • IČO35767715
  • DIČ2020244116
  • IČ DPHSK2020244116
  • NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv., 4 verejných zmlúv v CRZ, 2 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 7.93 mil. € Zisk 72k €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
7.93mil. €
↗ +14.3% YoY
EBITDA · 2024
569k €
Čistý zisk · 2024
72k €
Aktíva spolu
3.8mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
4
Σ 542k €
EU projekty
2
Σ 1.05 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 6M 9M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 7.93 mil. € 569k € 72k € 3.8 mil. € RUZ závierka
2023 6.94 mil. € 398k € 157k € 3.84 mil. € RUZ závierka
2022 6.23 mil. € 301k € 142k € 2.7 mil. € RUZ závierka
2021 4.34 mil. € 224k € 88k € 2.13 mil. € RUZ závierka
2020 3.57 mil. € 184k € 69k € 2.19 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby7.93 M €6.94 M €6.23 M €4.34 M €3.57 M €3.99 M €
EBITDA569 tis. €398 tis. €301 tis. €224 tis. €184 tis. €150 tis. €
EBITDA marža7.2 %5.7 %4.8 %5.1 %5.1 %3.8 %
Čistý zisk72 tis. €157 tis. €142 tis. €88 tis. €69 tis. €39 tis. €
Aktíva spolu3.80 M €3.84 M €2.70 M €2.13 M €2.19 M €1.68 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Požgay
Od 2023-11-30
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Dragúň
Od 2022-05-24
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Horniak
Od 2022-05-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Požgay Konateľ 2010-02-04
Martin Horniak Konateľ 1999-05-28
Peter Požgay Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-24 2023-11-29
Viktor Požgay Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-24 2023-11-29
Andrej Aksamít Konateľ 2008-06-28 2008-05-21
Ing. Martin Dragúň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-06-28 2022-05-23
Peter Požgay Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-06-28 2022-05-23
Viktor Požgay Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-06-28 2022-05-23
Andrej Aksamít Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-05-28 2008-06-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Požgay
od 2022-09-28
Martin Horniak
od 2019-04-15 · do 2022-09-28
Peter Požgay
od 2019-04-15 · do 2022-09-28
Viktor Požgay
od 2019-04-15 · do 2022-09-28
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BIO 5, s.r.o.RPO
Sídlo
Elektrárenská 13412/1
Vznik
1999-05-28 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35767715RPO
DIČ
2020244116FS
IČ DPH
SK2020244116 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
CZ1420600000000001162095FS
Bankové účty
7 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 542k € celková hodnota 2026-04-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-05-21 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 980k €
2024-11-12 Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci 526k €
2026-04-07 Slovenská inovačná a energetická agentúra* ZMLUVA O POSKYTNUTÍ POUKÁŽKY A UŽÍVANÍ ZARIADENIA 16k €
2018-04-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra Dohoda č. 18/16/050/8 o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa §50 zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. 3 650 €
2023-02-08 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. Z312081CNX8 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BIO 5, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35767715/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35767715/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35767715",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →