SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Mediatex s.r.o.

  • IČO35763418
  • DIČ2020243885
  • IČ DPHSK2020243885
  • NACE6190 · Ost.telekomunikačné čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.telekomunikačné čin., 31 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2.15 mil. € Zisk -204k €
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.15mil. €
↗ +2.1% YoY
EBITDA · 2024
-176k €
Čistý zisk · 2024
-204k €
Aktíva spolu
628k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
31
Σ 817k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 25 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.15 mil. € -176k € -204k € 628k € RUZ závierka
2023 2.1 mil. € 45k € 11k € 680k € RUZ závierka
2022 1.98 mil. € -219k € -237k € 818k € RUZ závierka
2021 3.68 mil. € 256k € 184k € 1.06 mil. € RUZ závierka
2020 2.97 mil. € 111k € 77k € 975k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.15 M €2.10 M €1.98 M €3.68 M €2.97 M €2.59 M €
EBITDA-176 tis. €45 tis. €-219 tis. €256 tis. €111 tis. €61 tis. €
EBITDA marža-8.2 %2.1 %-11.1 %7 %3.7 %2.4 %
Čistý zisk-204 tis. €11 tis. €-237 tis. €184 tis. €77 tis. €32 tis. €
Aktíva spolu628 tis. €680 tis. €818 tis. €1.06 M €975 tis. €691 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Robert Turanský
Od 2023-09-26
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Borovička
Od 2022-07-09
MR
Konateľ
Mgr. Robert Turanský
Od 2007-11-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Peter Borovička Konateľ 2003-01-22
Mgr. Robert Turanský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-07-09 2023-09-25
Ing. Peter Borovička Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-11-11 2022-07-08
Ing. Robert Sedlák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-11-17 2008-11-10
Mgr. Robert Turanský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-11-17 2022-07-08
Štefan Brieška Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-11-16 2007-11-16
Mgr. Robert Turanský Konateľ 2007-11-08 2023-09-25
Ing. Peter Borovička Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-04-23 2007-11-15
Mária Husárová, rod. Demová Konateľ 2004-04-23 2003-01-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Borovička
od 2017-05-23
Robert Turanský
od 2017-05-23
Peter Borovička
od 2017-01-31 · do 2017-05-23
Robert Turanský
od 2017-01-31 · do 2017-05-23
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Mediatex s.r.o.RPO
Sídlo
Bojnická 18
Vznik
1999-04-01 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35763418RPO
DIČ
2020243885FS
IČ DPH
SK2020243885 · aktívneFS
NACE
6190 · Ost.telekomunikačné čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2311000000002627704967FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
31 zmlúv 817k € celková hodnota 2026-04-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-08-12 Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť Zmluva o poskytovaní služby 375k €
2024-04-04 Hlavné mesto SR Bratislava Zmluva na službu platby parkovného formou SMS 247k €
2025-12-15 Dopravný podnik mesta Prešov, akciová spoločnosť Zmluva o poskytovaní služieb platobného systému nákupu CL prostredníctvom SMS správ 95k €
2023-03-30 Mesto Stará Ľubovňa Zmluva o zabezpečovaní prevádzky platobného systému na úhradu parkovného prostredníctvom SMS správ mobilného telefónu 43k €
2024-09-24 Mesto Dolný Kubín Zmluva o zabezpečovaní služby – platobného systému prostredníctvom SMS správ mobilných telekomunikačných sietí SR pre platbu parkovného „služba SMS eP“ 36k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Mediatex s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35763418/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35763418/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35763418",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →