SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 Canmet s.r.o.

  • IČO35756748
  • DIČ2020243522
  • IČ DPHSK2020243522
  • NACE4662 · Veľkoobch.s obráb.stroj.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s obráb.stroj..

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit B · 75/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
956k €
↘ -58.5% YoY
EBITDA · 2024
12k €
Čistý zisk · 2024
1 090 €
Aktíva spolu
368k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
B· 75/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 1 751 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
75 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 956k € 12k € 1 090 € 368k € RUZ závierka
2023 2.3 mil. € 268k € 263k € 415k € RUZ závierka
2022 3.05 mil. € 439k € 320k € 893k € RUZ závierka
2021 2.68 mil. € 236k € 173k € 575k € RUZ závierka
2020 1.55 mil. € 115k € 80k € 613k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby956 tis. €2.30 M €3.05 M €2.68 M €1.55 M €2.52 M €
EBITDA12 tis. €268 tis. €439 tis. €236 tis. €115 tis. €287 tis. €
EBITDA marža1.3 %11.7 %14.4 %8.8 %7.4 %11.4 %
Čistý zisk1 tis. €263 tis. €320 tis. €173 tis. €80 tis. €211 tis. €
Aktíva spolu368 tis. €415 tis. €893 tis. €575 tis. €613 tis. €637 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Minárik
Od 2022-05-24
JM
Konateľ
Jarmila Mináriková
Od 2017-09-26
IP
Konateľ
Ing. Peter Minárik
Od 1998-11-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Peter Minárik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-03-27 2022-05-23
Ing. Róbert Minárik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-03-27 2017-06-28
Ing. Peter Minárik Konateľ 1998-11-24 2005-05-04
Ing. Peter Minárik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-11-24 2001-03-26
Ing. Peter Minárik Konateľ 1998-11-24 2003-09-09
Ing. Peter Minárik Konateľ 1998-11-24 2013-05-24
Ing. Robert Minárik Konateľ 1998-11-24 2017-05-15
Ing. Robert Minárik Konateľ 1998-11-24 2017-06-28
Ing. Róbert Minárik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-11-24 2001-03-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Minárik
od 2017-05-25
Róbert Minárik
od 2017-05-25 · do 2017-08-16
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Canmet s.r.o.RPO
Sídlo
Bôrik 5
Vznik
1998-11-24 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35756748RPO
DIČ
2020243522FS
IČ DPH
SK2020243522 · aktívneFS
NACE
4662 · Veľkoobch.s obráb.stroj.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK6011000000002622081502FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Canmet s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35756748/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35756748/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35756748",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →