SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 FIXA s.r.o.

  • IČO35751576
  • DIČ2020272023
  • IČ DPHSK2020272023
  • NACE6832 · Správa nehnuteľností

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Správa nehnuteľností.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 5 682 € Zisk 162 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
5 682 €
↘ -33.4% YoY
EBITDA · 2025
733 €
Čistý zisk · 2025
162 €
Aktíva spolu
23k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 11k 21k 32k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 5 682 € 733 € 162 € 23k € RUZ závierka
2024 8 534 € -8 € -636 € 23k € RUZ závierka
2023 14k € 622 € -36 € 25k € RUZ závierka
2022 20k € 873 € 439 € 27k € RUZ závierka
2021 29k € 5 769 € 4 963 € 28k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby6 tis. €9 tis. €14 tis. €20 tis. €29 tis. €16 tis. €
EBITDA733 €-8 €622 €873 €6 tis. €2 tis. €
EBITDA marža12.9 %-0.1 %4.6 %4.4 %19.7 %12.8 %
Čistý zisk162 €-636 €-36 €439 €5 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu23 tis. €23 tis. €25 tis. €27 tis. €28 tis. €22 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Petra Pavlovičová
Od 2022-11-30
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. arch. Katarína Magyaricsová
Od 2022-05-25
IP
Konateľ
Ing. Petra Pavlovičová
Od 2017-09-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. arch. Katarína Magyaricsová Konateľ 2017-02-13
Ing. Petra Pavlovičová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-10-03 2022-11-29
Ing. arch. Katarína Magyaricsová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-04-21 2022-05-24
Ing. Peter Gabalec Konateľ 2008-08-15 2008-06-25
Tomáš Magyarics Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-08-15 2017-04-20
Ing. Tomáš Magyarics Konateľ 2008-06-25 2017-04-20
Ing. Tomáš Magyarics Konateľ 2008-06-25 2017-02-13
Tomáš Magyarics Konateľ 2008-06-25 2017-02-10
Ing. Peter Ratkovský Konateľ 2005-08-02 2005-06-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FIXA s.r.o.RPO
Sídlo
Krížkova 1949/9
Vznik
1998-08-25 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35751576RPO
DIČ
2020272023FS
IČ DPH
SK2020272023 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK2811000000002629081695FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FIXA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35751576/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35751576/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35751576",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →