SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 B.K.Service s.r.o.

  • IČO35751053
  • DIČ2020211743
  • NACE5611

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví 5611.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit E · 38/100 Vysoké riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2018 3.49 mil. € Zisk 8 446 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2018
3.49mil. €
↘ -6.8% YoY
EBITDA · 2018
136k €
Čistý zisk · 2018
8 446 €
Aktíva spolu
550k €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 38/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 77k €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 1072 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
38 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2014 2015 2016 2017 2018
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2018 3.49 mil. € 136k € 8 446 € 550k € RUZ závierka
2017 3.75 mil. € 127k € 20k € 668k € RUZ závierka
2016 3.91 mil. € 217k € 71k € 664k € RUZ závierka
2015 3.52 mil. € 220k € 72k € 674k € RUZ závierka
2014 2.89 mil. € 14k € -149k € 809k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20182017201620152014
Tržby3.49 M €3.75 M €3.91 M €3.52 M €2.89 M €
EBITDA136 tis. €127 tis. €217 tis. €220 tis. €14 tis. €
EBITDA marža3.9 %3.4 %5.5 %6.2 %0.5 %
Čistý zisk8 tis. €20 tis. €71 tis. €72 tis. €-149 tis. €
Aktíva spolu550 tis. €668 tis. €664 tis. €674 tis. €809 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IR
Konateľ
Ing. Rastislav Synek
Od 2020-07-24
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Radovan Kramár
Od 2019-02-01
Do 2020-10-19
JL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Lívia Mariotová
Od 2012-01-19
Do 2019-01-31

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
František Bako Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-07-01 2012-01-18
Mgr. Lívia Mariotová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-07-01 2012-01-18
František Bako Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-05-23 2006-06-30
Ing. Radovan Kramár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-05-23 2019-01-31
Mgr. Lívia Kramárová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-05-23 2006-06-30
Ing. Radovan Kramár Konateľ 2000-12-06 2003-08-26
František Bako Konateľ 1998-07-31 2000-12-05
František Bako Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-07-31 2001-05-22
Ing. Radovan Kramár Konateľ 1998-07-31 2019-07-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
B.K.Service s.r.o.RPO
Sídlo
Doležalova 15C
Vznik
1998-07-31 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35751053RPO
DIČ
2020211743FS
NACE
5611
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
B.K.Service s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35751053/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35751053/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35751053",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →