🇸🇰 Akciová spoločnosť · Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · SK

SK - ING a.s.

IČO35744626DIČ2021391427IČ DPHSK2021391427NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.EST.1998 · 28r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.11mil. €
↘ -1.6% YoY
EBITDA · 2024
467k €
Čistý zisk · 2024
208k €
Aktíva spolu
3.76mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
7
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 85
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SK - ING a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 409k 818k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.11 mil. € 467k € 208k € 3.76 mil. € RUZ závierka
2023 1.13 mil. € 517k € -40k € 4.04 mil. € RUZ závierka
2022 762k € 527k € 103k € 3.96 mil. € RUZ závierka
2021 698k € 361k € -51k € 1.94 mil. € RUZ závierka
2020 721k € 270k € -161k € 2.26 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.11 M €1.13 M €762 tis. €698 tis. €721 tis. €718 tis. €
EBITDA467 tis. €517 tis. €527 tis. €361 tis. €270 tis. €383 tis. €
EBITDA marža42.2 %45.9 %69.1 %51.8 %37.4 %53.4 %
Čistý zisk208 tis. €-40 tis. €103 tis. €-51 tis. €-161 tis. €-67 tis. €
Aktíva spolu3.76 M €4.04 M €3.96 M €1.94 M €2.26 M €2.40 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 0 € celková hodnota 2024-08-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-08-27 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
2024-04-15 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
2023-09-18 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
2023-06-14 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
2023-03-20 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Martin Strnad
Od 2021-02-17
IP
Člen dozorného orgánu
Ing. Peter Heneš
Od 2021-02-17
MJ
Člen dozorného orgánu
Mgr. Ján Homola
Od 2021-02-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Marek Ondrejka predseda predstavenstva 2020-03-26
Tomáš Drobný člen predstavenstva 2020-03-26
Ing. Ján Harajdič Člen dozorného orgánu 2015-11-20 2021-02-17
Ing. Ján Harajdič Člen dozorného orgánu 2015-11-20 2021-02-24
Ing. Zuzana Tešovičová Člen dozorného orgánu 2015-11-20 2021-02-17
Ing. Zuzana Tešovičová Člen dozorného orgánu 2015-11-20 2021-02-24
Mgr. Lukáš Szabó Člen dozorného orgánu 2015-11-20 2021-02-17
Mgr. Lukáš Szabó Člen dozorného orgánu 2015-11-20 2021-02-24
Ing. Marek Ondrejka člen predstavenstva 2015-11-06 2020-05-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Tomáš Drobný
od 2024-01-02
Marek Ondrejka
od 2024-01-02
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SK - ING a.s.RPO
Sídlo
Opletalova 100
Vznik
1998-04-15 · 28 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35744626RPO
DIČ
2021391427FS
IČ DPH
SK2021391427 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves
Krajina
SK
IBAN
SK9611000000002949083665FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35744626/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35744626/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35744626",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.