AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 HOTEL SENEC a.s.
- IČO35735953
- DIČ2020229244
- IČ DPHSK2020229244
- NACE5510 · Hotelové ubytovanie
Akciová spoločnosť, registrovaná 1997, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 14 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
C · 63/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
5.19 mil. €
Zisk -104k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
5.19mil. €
↗ +11.7% YoY
EBITDA · 2024
699k €
Čistý zisk · 2024
-104k €
Aktíva spolu
6.15mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
14
Σ 51k €
Kredit
C· 63/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
63 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.19 mil. € | 699k € | -104k € | 6.15 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 4.64 mil. € | 489k € | -198k € | 5.55 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.88 mil. € | 340k € | -222k € | 8.57 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.06 mil. € | 312k € | -231k € | 8.37 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.4 mil. € | -53k € | -485k € | 7.96 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5.19 M € | 4.64 M € | 3.88 M € | 2.06 M € | 1.40 M € | 3.25 M € |
| EBITDA | 699 tis. € | 489 tis. € | 340 tis. € | 312 tis. € | -53 tis. € | 457 tis. € |
| EBITDA marža | 13.5 % | 10.5 % | 8.8 % | 15.1 % | -3.8 % | 14.1 % |
| Čistý zisk | -104 tis. € | -198 tis. € | -222 tis. € | -231 tis. € | -485 tis. € | -9 tis. € |
| Aktíva spolu | 6.15 M € | 5.55 M € | 8.57 M € | 8.37 M € | 7.96 M € | 11.51 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IV
Člen dozorného orgánu
Igor Valo
IB
Člen dozorného orgánu
Ing. Boris Miloš Beňka
IM
Predstavenstvo
Ing. Mgr. Petra Hodorovská, MBA
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Stela Kakašová | Člen dozorného orgánu | 2022-11-28 | — |
| Michal Petráš | Predseda predstavenstva | 2019-04-08 | — |
| Ing. Michal Chovanec | člen predstavenstva | 2019-03-22 | — |
| Ing. Silvia Jakubcová | Člen dozorného orgánu | 2019-09-06 | 2023-01-04 |
| Ing. Silvia Jakubcová | Člen dozorného orgánu | 2019-09-06 | 2022-11-28 |
| Michal Petráš | Predseda predstavenstva | 2019-04-08 | 2024-04-08 |
| Ing. Branislav Gábriš | člen predstavenstva | 2019-03-22 | 2023-01-04 |
| Ing. Branislav Gábriš | člen predstavenstva | 2019-03-22 | 2022-12-31 |
| Ing. Robert Schmidt | Člen dozorného orgánu | 2019-03-22 | 2023-06-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Petra Gerstberger
Petra Hodorovská
Michal Chovanec
Branislav Gábriš
Michal Petráš
Ľubomír Chabada
Darina Chobotová
Jana Kollárová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
HOTEL SENEC a.s.RPO
Sídlo
Kukuričná 163/1
Vznik
1997-12-18 · 29 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35735953RPO
DIČ
2020229244FS
IČ DPH
SK2020229244 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK2511000000002943071137FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-06-01 | Metodicko-pedagogické centrum | RÁMCOVÁ DOHODA č. 13 /2010/PO | 50k € |
| 2023-06-23 | Ministerstvo dopravy SR | Zmluva o poskytnutí služieb na zabezpečenie koordinačnej porady sekcie riadenia projektov | 28k € |
| 2025-09-30 | Štátny inštitút odborného vzdelávania | Zmluva o poskytnutí služieb | 12k € |
| 2023-10-18 | Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí služieb | 4 662 € |
| 2024-02-08 | Mesto Senec | nájom | 2 290 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HOTEL SENEC a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35735953/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35735953/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35735953", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →