SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CLUBOX, s.r.o.
- IČO35730919
- DIČ2021374223
- IČ DPHSK2021374223
- NACE7111 · Architektonické čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Architektonické čin..
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 40/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
28k €
Zisk -26k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
28k €
↘ -98.0% YoY
EBITDA · 2024
-3 531 €
Čistý zisk · 2024
-26k €
Aktíva spolu
46k €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 40/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
15k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
40 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 28k € | -3 531 € | -26k € | 46k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.42 mil. € | 421k € | 323k € | 690k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.25 mil. € | 86k € | 66k € | 745k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.79 mil. € | -9 861 € | -11k € | 905k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.74 mil. € | 19k € | 15k € | 903k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 28 tis. € | 1.42 M € | 1.25 M € | 1.79 M € | 1.74 M € | 1.90 M € |
| EBITDA | -4 tis. € | 421 tis. € | 86 tis. € | -10 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € |
| EBITDA marža | -12.5 % | 29.7 % | 6.9 % | -0.6 % | 1.1 % | 1.1 % |
| Čistý zisk | -26 tis. € | 323 tis. € | 66 tis. € | -11 tis. € | 15 tis. € | 17 tis. € |
| Aktíva spolu | 46 tis. € | 690 tis. € | 745 tis. € | 905 tis. € | 903 tis. € | 932 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Sasák
IP
Konateľ
Ing. Peter Sasák
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Sasáka
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Štefan Füzy | Konateľ | 2020-07-02 | 2023-08-31 |
| Ing. Štefan Füzy | Konateľ | 2020-07-02 | 2023-08-25 |
| Ing. Štefan Füzy | Konateľ | 2020-07-02 | 2023-09-07 |
| Ing. Štefan Füzy, CSc. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-10-30 | 2001-06-27 |
| Mária Füzyová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-10-30 | 2001-06-27 |
| Štefan Füzy | Konateľ | 1997-10-30 | 2020-07-01 |
| Štefan Füzy | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-10-30 | 2001-06-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
CLUBOX, s.r.o.RPO
Sídlo
Zámocká 7013/36
Vznik
1997-10-30 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35730919RPO
DIČ
2021374223FS
IČ DPH
SK2021374223 · aktívneFS
NACE
7111 · Architektonické čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK2011000000003027136083FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CLUBOX, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35730919/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35730919/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35730919", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →