🇸🇰 Akciová spoločnosť · Bratislava - mestská časť Nové Mesto · SK

REMING CONSULT a.s.

IČO35729023DIČ2020250958IČ DPHSK2020250958NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.EST.1997 · 29r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/10050–99 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
16.56mil. €
↗ +30.5% YoY
EBITDA · 2025
745k €
Čistý zisk · 2025
443k €
Aktíva spolu
13.73mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
48
Σ 34.58 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
REMING CONSULT a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 6M 12M 18M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 16.56 mil. € 745k € 443k € 13.73 mil. € RUZ závierka
2024 12.7 mil. € 651k € 417k € 11.06 mil. € RUZ závierka
2023 10.56 mil. € 256k € 18k € 10.69 mil. € RUZ závierka
2022 9.59 mil. € 332k € 100k € 13.23 mil. € RUZ závierka
2021 8.18 mil. € 679k € 378k € 10.09 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby16.56 M €12.70 M €10.56 M €9.59 M €8.18 M €3.60 M €
EBITDA745 tis. €651 tis. €256 tis. €332 tis. €679 tis. €339 tis. €
EBITDA marža4.5 %5.1 %2.4 %3.5 %8.3 %9.4 %
Čistý zisk443 tis. €417 tis. €18 tis. €100 tis. €378 tis. €113 tis. €
Aktíva spolu13.73 M €11.06 M €10.69 M €13.23 M €10.09 M €6.22 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
48 zmlúv 34.58 mil. € celková hodnota 2026-03-06 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-11-30 Železnice Slovenskej republiky Dodatok 9 k Zmluve o dielo 15/05/0501 22.48 mil. €
2016-11-30 Železnice Slovenskej republiky Dodatok 4 k Druhej ČZoD 22/06/0608/2 17.03 mil. €
2014-12-11 Železnice Slovenskej republiky DODATOK Č. 2 K DRUHEJ ČIASTKOVEJ ZMLUVE O DIELO 15.96 mil. €
2025-02-26 MH Invest, s.r.o. Zmluva o dielo 8.65 mil. €
2012-06-21 Železnice Slovenskej republiky Rámcová dohoda číslo 17/12/1205 8.41 mil. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Jozef Bobáň
Od 2026-03-30
IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Jan Sellner
Od 2026-02-04
Člen dozorného orgánu
Ing. Štěpán Vosáhlo
Od 2026-02-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Tomáš Slavíček Člen dozorného orgánu 2025-07-01
Ing. Branislav Hudák Podpredseda predstavenstva 2025-05-29
Ing. Dalibor Krupa Predseda predstavenstva 2025-05-29
Ing. Martin Vangel Člen predstavenstva 2025-05-29
Ing. Zuzana Vaškovičová Člen dozorného orgánu 2021-12-01
Ing. Martin Vangel Člen predstavenstva 2024-01-01 2025-05-28
Ing. Martin Vangel Člen predstavenstva 2024-01-01 2025-07-07
Ing. Peter Hvizdoš Člen dozorného orgánu 2021-03-30 2026-03-29
Ing. Peter Hvizdoš Člen dozorného orgánu 2021-03-30 2026-04-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Adéla Hromádková
od 2021-03-04
Tereza Příbramská
od 2021-03-04
Jiří Hodek
od 2017-08-17
Jan Kout
od 2017-08-17
Stanislav Lín
od 2017-08-17
František Lukeš
od 2017-08-17
Lucie Pokorná
od 2017-08-17
Jan Sellner
od 2017-08-17
Martin Sellner
od 2017-08-17
Tomáš Sláma
od 2017-08-17
Jaroslav Vosáhlo
od 2017-08-17
Kateřina Pietschová
od 2019-07-03 · do 2021-03-04
Jan Fidler
od 2018-01-26 · do 2021-03-04
Jan Fidler
od 2017-08-17 · do 2018-01-26
Josef Fidler
od 2017-08-17 · do 2021-03-04
Jan Hromádka
od 2017-08-17 · do 2026-03-04
Jan Kout
od 2017-08-17 · do 2019-10-18
Kateřina Pietschová
od 2017-08-17 · do 2019-07-03
Slavomír Podmanický
od 2017-06-29 · do 2020-07-10
Slavomír Podmanický
od 2017-01-31 · do 2017-06-29
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
REMING CONSULT a.s.RPO
Sídlo
Tomášikova 14366/64A
Vznik
1997-10-09 · 29 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35729023RPO
DIČ
2020250958FS
IČ DPH
SK2020250958 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1011110000006616131022FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35729023/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35729023/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35729023",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.