🇸🇰 Danube Marine Consulting, spol. s r.o.
- IČO35728086
- DIČ2020219014
- IČ DPHSK2020219014
- NACE3315 · Oprava a údržba lodí
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Bratislava - mestská časť Karlova Ves, SK. Pôsobí v odvetví Oprava a údržba lodí.
Rizikový profil na prvý pohľad.
Risk signály cez 10 kontrol.
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Päť rokov finančných výkazov.
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 89k € | 6 208 € | -5 340 € | 64k € | RUZ závierka |
| 2024 | 129k € | 872 € | -11k € | 150k € | RUZ závierka |
| 2023 | 430k € | 194k € | 144k € | 182k € | RUZ závierka |
| 2022 | 504k € | 121k € | 90k € | 179k € | RUZ závierka |
| 2021 | 252k € | 3 986 € | 1 843 € | 185k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 89 tis. € | 129 tis. € | 430 tis. € | 504 tis. € | 252 tis. € | 171 tis. € |
| EBITDA | 6 tis. € | 872 € | 194 tis. € | 121 tis. € | 4 tis. € | 48 tis. € |
| EBITDA marža | 7 % | 0.7 % | 45.1 % | 24.1 % | 1.6 % | 28.1 % |
| Čistý zisk | -5 tis. € | -11 tis. € | 144 tis. € | 90 tis. € | 2 tis. € | 38 tis. € |
| Aktíva spolu | 64 tis. € | 150 tis. € | 182 tis. € | 179 tis. € | 185 tis. € | 136 tis. € |
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Doc.Ing. Peter Patek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-11-23 | 2012-04-04 |
| Ing. Zsolt Merva | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-11-23 | 2022-04-26 |
| Doc. Ing. Peter Patek | Konateľ | 2004-07-20 | 2004-06-14 |
| Doc. Ing. Peter Patek | Konateľ | 1999-10-04 | 2004-07-19 |
| Doc.Ing. Peter Patek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-01-22 | 2007-11-22 |
| Ing. Zsolt Merva | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-01-22 | 2007-11-22 |
| Doc.Ing. Peter Patek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-09-16 | 1999-01-21 |
| Ing. Zsolt Merva | Konateľ | 1997-09-16 | 2022-04-26 |
| Ing. Zsolt Merva | Konateľ | 1997-09-16 | 2007-11-22 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci (RPVS)
Identifikátory cez 13 polí.
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Zákon →
Posledné regulačné a OV záznamy.
Celá firma jedným requestom.
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35728086/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35728086", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.