SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Aukčná spoločnosť SOGA spol. s r.o.
- IČO35724625
- DIČ2020268063
- IČ DPHSK2020268063
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 13 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
547k €
↘ -34.0% YoY
EBITDA · 2025
185 €
Čistý zisk · 2025
-17k €
Aktíva spolu
402k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
13
Σ 56k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 547k € | 185 € | -17k € | 402k € | RUZ závierka |
| 2024 | 828k € | 54k € | 31k € | 376k € | RUZ závierka |
| 2023 | 505k € | 6 960 € | -9 897 € | 605k € | RUZ závierka |
| 2022 | 475k € | 8 124 € | 3 420 € | 666k € | RUZ závierka |
| 2021 | 405k € | 66k € | 64k € | 489k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 547 tis. € | 828 tis. € | 505 tis. € | 475 tis. € | 405 tis. € | 314 tis. € |
| EBITDA | 185 € | 54 tis. € | 7 tis. € | 8 tis. € | 66 tis. € | -50 tis. € |
| EBITDA marža | 0 % | 6.5 % | 1.4 % | 1.7 % | 16.4 % | -15.9 % |
| Čistý zisk | -17 tis. € | 31 tis. € | -10 tis. € | 3 tis. € | 64 tis. € | -58 tis. € |
| Aktíva spolu | 402 tis. € | 376 tis. € | 605 tis. € | 666 tis. € | 489 tis. € | 617 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Eduard Maták
JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Július Barczi
NG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Nina Gažovičová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Kristína Hercegová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-04-15 | — |
| Július Barczi | konateľ | 2018-11-12 | — |
| Nina Gažovičová | konateľ | 2018-11-12 | — |
| JUDr. Igor Koval | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-10-25 | 2024-01-29 |
| Mgr. Juraj Janík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-06-25 | 2022-10-24 |
| Gabriel Herceg | Konateľ | 2018-11-27 | 2018-11-11 |
| Gabriel Herceg | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-10-03 | 2021-04-14 |
| Gabriel Herceg | Konateľ | 2018-10-03 | 2018-11-26 |
| Mgr. Juraj Janík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-04-12 | 2021-06-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Aukčná spoločnosť SOGA spol. s r.o.RPO
Sídlo
Medená 16
Vznik
1997-08-14 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35724625RPO
DIČ
2020268063FS
IČ DPH
SK2020268063 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK4909000000005222976343FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-12-01 | Slovenská národná galéria | Kúpna zmluva č. 12/2025/A | 45k € |
| 2011-12-23 | Slovenská národná galéria | Kúpna zmluva | 15k € |
| 2018-06-26 | Fond na podporu umenia | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 18-341-03224 | 5 000 € |
| 2023-12-20 | Fond na podporu umenia | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 24-143-00834 | 4 500 € |
| 2023-02-27 | Fond na podporu umenia | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 23-143-00775 | 3 000 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Aukčná spoločnosť SOGA spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35724625/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35724625/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35724625", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →