SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Erben & Erben, advokátska kancelária, s.r.o.
- IČO35724111
- DIČ2020228408
- IČ DPHSK2020228408
- NACE6910 · Právne činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Právne činnosti.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
260k €
↗ +24.6% YoY
EBITDA · 2025
68k €
Čistý zisk · 2025
38k €
Aktíva spolu
214k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
241 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 260k € | 68k € | 38k € | 214k € | RUZ závierka |
| 2024 | 209k € | 11k € | -23k € | 146k € | RUZ závierka |
| 2023 | 241k € | 41k € | 8 870 € | 169k € | RUZ závierka |
| 2022 | 320k € | 92k € | 60k € | 317k € | RUZ závierka |
| 2021 | 348k € | 138k € | 90k € | 716k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 260 tis. € | 209 tis. € | 241 tis. € | 320 tis. € | 348 tis. € | 279 tis. € |
| EBITDA | 68 tis. € | 11 tis. € | 41 tis. € | 92 tis. € | 138 tis. € | 87 tis. € |
| EBITDA marža | 26 % | 5.4 % | 17.1 % | 28.7 % | 39.5 % | 31.3 % |
| Čistý zisk | 38 tis. € | -23 tis. € | 9 tis. € | 60 tis. € | 90 tis. € | 49 tis. € |
| Aktíva spolu | 214 tis. € | 146 tis. € | 169 tis. € | 317 tis. € | 716 tis. € | 216 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Juraj Erben
JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Pavol Erben
JJ
Konateľ
JUDr. Juraj Erben
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Pavol Erben | Konateľ | 2013-11-28 | — |
| Alexander Végh | Konateľ | 2013-12-18 | 2013-11-28 |
| JUDr. Juraj Erben | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-12-18 | 2021-06-22 |
| JUDr. Pavol Erben | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-12-18 | 2021-06-22 |
| Ing. Katarína Rózsová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-12-15 | 2013-12-17 |
| Ing. Jozef Rózsa | Konateľ | 2004-08-06 | 2004-07-21 |
| Katarína Rózsová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-08-06 | 2009-12-14 |
| Ing. Katarína Rózsová | Konateľ | 2004-07-22 | 2013-11-28 |
| Ing. Katarína Rózsová | Konateľ | 2004-07-22 | 2013-12-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Erben & Erben, advokátska kancelária, s.r.o.RPO
Sídlo
Mostová 2
Vznik
1997-07-22 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35724111RPO
DIČ
2020228408FS
IČ DPH
SK2020228408 · aktívneFS
NACE
6910 · Právne činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK0783300000002801485000FS
Bankové účty
9 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-04-14 | Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. | Zmluva o poskytovaní právnej služby | 9 999 € |
| 2020-05-04 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | o poskytnutí finančného príspevkuv rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplneníniektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Erben & Erben, advokátska kancelária, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35724111/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35724111/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35724111", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →