AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 RED_REAL ESTATE DEVELOPMENT a. s., skrátený názov: RED a. s.
- IČO35713917
- DIČ2020217804
- NACE4100
Akciová spoločnosť, registrovaná 1997, so sídlom v Bratislava - mestská časť Karlova Ves, SK. Pôsobí v odvetví 4100.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 83/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2024
9 791 €
Čistý zisk · 2024
217k €
Aktíva spolu
6.38mil. €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 83/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
33 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 9 791 € | 217k € | 6.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 12k € | -65k € | -65k € | 6.23 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | — | -89k € | -89k € | 3.87 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | — | -119k € | -124k € | 3.63 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 251 € | -54k € | -51k € | 2.72 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 12 tis. € | — | — | 251 € | — |
| EBITDA | 10 tis. € | -65 tis. € | -89 tis. € | -119 tis. € | -54 tis. € | — |
| EBITDA marža | — | -525.5 % | — | — | -21353 % | — |
| Čistý zisk | 217 tis. € | -65 tis. € | -89 tis. € | -124 tis. € | -51 tis. € | 0 € |
| Aktíva spolu | 6.38 M € | 6.23 M € | 3.87 M € | 3.63 M € | 2.72 M € | 27 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Predseda predstavenstva
Ing. Peter Gál
IA
Člen dozorného orgánu
Ing. arch. Peter Ondrejka
IE
Člen dozorného orgánu
Ing. Eleonóra Špatinová Bakerová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. František Ištok | Člen | 2019-10-29 | — |
| Ing. Jozef Kavulič | Člen dozorného orgánu | 2019-10-29 | — |
| Ing. Viktor Baker | Predseda predstavenstva | 2019-10-29 | 2024-01-05 |
| Ing. Viktor Baker | Predseda predstavenstva | 2019-10-29 | 2024-02-02 |
| Ing. Ivan Lupták | Konateľ | 2018-10-02 | 2015-07-07 |
| Ing. Viktor Baker | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-10-02 | 2019-10-28 |
| Mgr. Lucia Baker | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-10-02 | 2019-07-30 |
| Ing. Viktor Baker | Konateľ | 2018-07-15 | 2019-10-28 |
| Ing. Margita Borovská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-01-14 | 2018-10-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
RED_REAL ESTATE DEVELOPMENT a. s., skrátený názov: RED a. s.RPO
Sídlo
Pribišova 47
Vznik
1997-04-04 · 29 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35713917RPO
DIČ
2020217804FS
NACE
4100
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RED_REAL ESTATE DEVELOPMENT a. s., skrátený názov: RED a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35713917/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35713917/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35713917", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →