AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 Zberné suroviny a.s. v konkurze
- IČO35701986
- DIČ2020327463
- NACE4687
Akciová spoločnosť, registrovaná 1996, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 4687.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2016
7.07 mil. €
Zisk -560k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2016
7.07mil. €
↘ -78.0% YoY
EBITDA · 2016
257k €
Čistý zisk · 2016
-560k €
Aktíva spolu
29.13mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
18k €
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 7.07 mil. € | 257k € | -560k € | 29.13 mil. € | RUZ závierka |
| 2015 | 32.16 mil. € | 661k € | -1.19 mil. € | 29.99 mil. € | RUZ závierka |
| 2014 | 69.72 mil. € | -4.21 mil. € | -6.79 mil. € | 42.92 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|
| Tržby | 7.07 M € | 32.16 M € | 69.72 M € |
| EBITDA | 257 tis. € | 661 tis. € | -4.21 M € |
| EBITDA marža | 3.6 % | 2.1 % | -6 % |
| Čistý zisk | -560 tis. € | -1.19 M € | -6.79 M € |
| Aktíva spolu | 29.13 M € | 29.99 M € | 42.92 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ŠK
Člen dozorného orgánu
Štefan Kršiak
II
predseda
Ing. Ivo Dubš
II
predseda
Ing. Ivo Dubš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ivo Dubš | člen | 2015-06-23 | 2015-12-15 |
| Ing. Ivo Dubš | člen | 2015-06-23 | 2016-05-10 |
| Ing. Marián Plessel | člen | 2014-12-10 | 2015-06-23 |
| Ing. Marián Plessel | člen | 2014-12-10 | 2015-07-01 |
| Ing. Petr Vavroš | Predstavenstvo | 2013-11-01 | 2015-06-23 |
| Ing. Petr Vavroš | Predstavenstvo | 2013-11-01 | 2015-07-01 |
| Ing. Igor Schönwälder | Predstavenstvo | 2013-07-01 | 2013-09-30 |
| Ing. Igor Schönwälder | Predstavenstvo | 2013-07-01 | 2013-10-31 |
| Ing. Eva Bobríková | člen | 2012-10-11 | 2015-07-01 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Zberné suroviny a.s.RPO
Sídlo
Kragujevská 3
Vznik
1996-10-31 · 30 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35701986RPO
DIČ
2020327463FS
NACE
4687
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-09-13 | Ministerstvo hospodárstva SR | Kúpna zmluva | 9 728 € |
| 2012-04-20 | Krajský súd v Bratislave | Dohoda o splátkach | 6 357 € |
| 2011-03-17 | Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline | Zámenná zmluva uzatvorená podľa § 611 Občianskeho zákonníka a § 11 zákona č. 278/1993 Z.z. o správe majetku štátu | 2 163 € |
| 2011-08-26 | Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline | Zámenná zmluva č. KRPZ-ZA-EO3-198/2011 uzatvorená podľa § 611 Občianskeho zákonníka a § 11 zákona č. 278/1993 Z. z. o správe majetku štátu | 1 968 € |
| 2014-08-10 | Finančné riaditeľstvo SR | Zmluva o odoberaní stavebného odpadu | 1 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Zberné suroviny a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2022-03-28
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: Zberné suroviny a.s., so sídlom Kragujevská 3, 010 01 Žilina, IČO: 35 701 986, správcom ktorého je I&R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k.s., so sídlom kancelárie Revolučná 10, 010 01 Žilina, IČO: 36 865 265, v časti o návrhu navrhovateľa: Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO: 35 776 005, na vstup do konania, takto
bankruptcy
2020-07-06
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: Zberné suroviny a.s., so sídlom Kragujevská 3, 010 01 Žilina, IČO: 35 701 986, uznesením 1R/1/2016-1239 zo dňa 19.5. 2020 povolil vstup nového veriteľa: Stredoslovenská energetika, a. s. (do 31.12.2018 pod obchodným menom Stredoslovenská energetika Obchod, a. s.), so sídlom Pri Rajčianke 8591/4B, 010 47 Žilina, IČO: 51 865 467 do konkurzného konania namiesto pôvodného veriteľa - Stredoslovenská energetika Holding, a.s.,
bankruptcy
2020-07-01
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: Zberné suroviny a.s., so sídlom Kragujevská 3, 010 01 Žilina, IČO: 35 701 986, správcom ktorého je I&R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie Revolučná 10, 010 01 Žilina, IČO: 36 865 265, v časti o návrhu navrhovateľa: GRAPP s.r.o., so sídlom Pod Urpínom 21, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 45 377 235 na vstup do konania, takto
bankruptcy
2020-07-01
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: Zberné suroviny a.s., so sídlom Kragujevská 3, 010 01 Žilina, IČO: 35 701 986, správcom ktorého je I&R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k.s., so sídlom kancelárie Revolučná 10, 010 01 Žilina, IČO: 36 865 265, v časti o návrhu navrhovateľa: Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO: 35 776 005, na vstup do konania, takto
bankruptcy
2020-05-20
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: Zberné suroviny a.s., so sídlom Kragujevská 3, 010 01 Žilina, IČO: 35 701 986, správcom ktorého je I&R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k.s., so sídlom kancelárie Revolučná 10, 010 01 Žilina, IČO: 36 865 265, v časti o návrhu navrhovateľa: Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO: 35 776 005, na vstup do konania, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35701986/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35701986/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35701986", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →