SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ENERGOPROJEKT EDS, s. r. o.

  • IČO35701951
  • DIČ2020327606
  • IČ DPHSK2020327606
  • NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden., 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
333k €
↘ -32.7% YoY
EBITDA · 2024
28k €
Čistý zisk · 2024
25k €
Aktíva spolu
407k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
8
Σ 771k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 158 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 180k 360k 545k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 333k € 28k € 25k € 407k € RUZ závierka
2023 495k € 26k € 24k € 439k € RUZ závierka
2022 494k € 3 359 € 782 € 389k € RUZ závierka
2021 439k € 46k € 40k € 199k € RUZ závierka
2020 198k € -99k € -100k € 23k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby333 tis. €495 tis. €494 tis. €439 tis. €198 tis. €448 tis. €
EBITDA28 tis. €26 tis. €3 tis. €46 tis. €-99 tis. €9 tis. €
EBITDA marža8.4 %5.3 %0.7 %10.6 %-50.1 %2.1 %
Čistý zisk25 tis. €24 tis. €782 €40 tis. €-100 tis. €8 tis. €
Aktíva spolu407 tis. €439 tis. €389 tis. €199 tis. €23 tis. €199 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Koloman Prónay
Od 2022-05-24
IH
Konateľ
Ing. Henrich Pavlík
Od 2019-12-05
IR
Konateľ
Ing. RNDr. Pavel Mikuláš
Od 2019-12-05

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Koloman Prónay Konateľ 1997-05-19
Ing. Koloman Prónay Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-11-14 2022-05-23
Vladimír Sofka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-07-12 2020-07-24
Ing.Arch. Viera Joklová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-03-12 2020-07-24
Ing. Rastislav Jokel Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-03-12 2020-07-24
Ing. Martin Paštika, MBA Konateľ 2007-06-01 2020-07-24
Ing. Martin Paštika, MBA Konateľ 2007-06-01 2019-12-05
Martin Paštiga Konateľ 2007-06-01 2019-11-13
Martin Paštika Konateľ 2007-06-01 2017-06-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Pavel Mikuláš
od 2023-06-14
Henrich Pavlík
od 2021-12-01
Pavel Mikuláš
od 2021-12-01 · do 2023-06-14
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ENERGOPROJEKT EDS, s. r. o.RPO
Sídlo
Gajova 4
Vznik
1996-10-31 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35701951RPO
DIČ
2020327606FS
IČ DPH
SK2020327606 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0709000000005171471360FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 771k € celková hodnota 2026-03-06 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-03-06 Verejné prístavy, a. s. Zmluva o dielo 235k €
2016-06-01 Žilinská teplárenská, a.s. Zmluva o vypracovaní projektovej dokumentácie 231k €
2026-03-06 Verejné prístavy, a. s. Zmluva o dielo 169k €
2025-12-17 Verejné prístavy, a. s. Zmluva o dielo 107k €
2022-04-04 Ústredná Vojenská Nemocnica SNP Ružomberok - Fakultná Nemocnica Zmluva o dielo 83k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ENERGOPROJEKT EDS, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35701951/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35701951/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35701951",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →