SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FAVART - UNITEAM, s.r.o.
- IČO35701897
- DIČ2020341070
- IČ DPHSK2020341070
- NACE7499
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 7499.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2025
-180 €
Čistý zisk · 2025
4 946 €
Aktíva spolu
58k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
18 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -180 € | 4 946 € | 58k € | RUZ závierka |
| 2024 | — | -4 929 € | 124 € | 163k € | RUZ závierka |
| 2023 | — | 42k € | 39k € | 208k € | RUZ závierka |
| 2022 | 5 000 € | 865 € | -2 182 € | 258k € | RUZ závierka |
| 2021 | — | -181 € | -3 169 € | 252k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — | 5 tis. € | — | — |
| EBITDA | -180 € | -5 tis. € | 42 tis. € | 865 € | -181 € | -218 € |
| EBITDA marža | — | — | — | 17.3 % | — | — |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 124 € | 39 tis. € | -2 tis. € | -3 tis. € | -3 tis. € |
| Aktíva spolu | 58 tis. € | 163 tis. € | 208 tis. € | 258 tis. € | 252 tis. € | 252 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Arch. Jaroslav Procházka
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Urban
IA
Konateľ
Ing. arch. Janka Procházková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Arch. Jaroslav Procházka | Konateľ | 2022-05-10 | 2022-04-21 |
| Ing. Arch. Jaroslav Procházka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-07-13 | 2022-05-23 |
| Ing. Ján Urban | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-07-13 | 2022-05-23 |
| Ing. Arch. Jaroslav Procházka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-10-30 | 1999-07-12 |
| Ing. Arch. Jaroslav Procházka | Konateľ | 1996-10-30 | 2022-05-09 |
| Ing. Ján Urban | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-10-30 | 1999-07-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
FAVART - UNITEAM, s.r.o.RPO
Sídlo
Drieňová 24
Vznik
1996-10-30 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35701897RPO
DIČ
2020341070FS
IČ DPH
SK2020341070 · aktívneFS
NACE
7499
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4411110000001736413005FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FAVART - UNITEAM, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35701897/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35701897/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35701897", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →