SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SEMA HŠ s.r.o.
- IČO35697199
- DIČ2020310677
- IČ DPHSK2020310677
- NACE0111 · Pestov.obilnín
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Sládkovičovo, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín, 28 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
2.1 mil. €
Zisk 252k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.1mil. €
↗ +10.3% YoY
EBITDA · 2025
658k €
Čistý zisk · 2025
252k €
Aktíva spolu
6.29mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
28
Σ 156k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.1 mil. € | 658k € | 252k € | 6.29 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.9 mil. € | 419k € | 54k € | 6.27 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.95 mil. € | 619k € | 54k € | 6.43 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.18 mil. € | 1.02 mil. € | 382k € | 6.64 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.28 mil. € | 976k € | 396k € | 6.57 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.10 M € | 1.90 M € | 1.95 M € | 2.18 M € | 2.28 M € | 2.03 M € |
| EBITDA | 658 tis. € | 419 tis. € | 619 tis. € | 1.02 M € | 976 tis. € | 957 tis. € |
| EBITDA marža | 31.3 % | 22 % | 31.8 % | 46.5 % | 42.8 % | 47.1 % |
| Čistý zisk | 252 tis. € | 54 tis. € | 54 tis. € | 382 tis. € | 396 tis. € | 403 tis. € |
| Aktíva spolu | 6.29 M € | 6.27 M € | 6.43 M € | 6.64 M € | 6.57 M € | 6.53 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marian Halmeš
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Alžbeta Papp
IM
Konateľ
Ing. Marian Halmeš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Marián Halmeš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-07-22 | 2022-09-28 |
| Ing. Alžbeta Papp | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-09-06 | 2022-05-17 |
| Ing. Imrich Veszprémi | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-05-05 | 2016-09-05 |
| Igor Šillo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-11-14 | 2017-07-21 |
| Ing. Alžbeta Klempová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-11-14 | 2012-05-04 |
| Igor Šillo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-02-04 | 2003-11-13 |
| Ing. Marián Halmeš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-02-04 | 2017-07-21 |
| Ing. Imrich Vesprémi | Konateľ | 1997-07-24 | 2016-09-05 |
| Ing. Imrich Vesprémi | Konateľ | 1997-07-24 | 2016-03-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marian Halmeš
Pavol Chmelina
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SEMA HŠ s.r.o.RPO
Sídlo
Nový Dvor 1862
Vznik
1996-09-02 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35697199RPO
DIČ
2020310677FS
IČ DPH
SK2020310677 · aktívneFS
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Sládkovičovo
Krajina
SK
Web
IBAN
SK4611000000002621090220FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-12-13 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 041TT060133 | 100k € |
| 2025-09-02 | Slovenský pozemkový fond | Kúpna zmluva č. 03245/2025-PKZ -K40405/25.00 - SEMA HŠ s.r.o., k.ú. Košúty, okres Galanta | 64k € |
| 2012-11-08 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. TT01641 | 59k € |
| 2024-06-15 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.DRR2024/00166 o poskytnutí dotácie na prvovýrobu | 20k € |
| 2019-09-05 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. 41034/2019/710 o poskytnutí dotácie na náhradu škôd spôsobených nepriznivou poveternostnou udaloťou, ktorú možno prirovnať k prírodnej katastrofe | 19k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SEMA HŠ s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35697199/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35697199/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35697199", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →