SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SAHESA Consulting s. r. o.
- IČO35695382
- DIČ2020917030
- IČ DPHSK2020917030
- NACE6920 · Účtovnícke činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
354k €
↗ +2.0% YoY
EBITDA · 2025
137k €
Čistý zisk · 2025
106k €
Aktíva spolu
250k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
124 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 354k € | 137k € | 106k € | 250k € | RUZ závierka |
| 2024 | 347k € | 103k € | 77k € | 243k € | RUZ závierka |
| 2023 | 332k € | 84k € | 62k € | 341k € | RUZ závierka |
| 2022 | 325k € | 99k € | 68k € | 409k € | RUZ závierka |
| 2021 | 323k € | 137k € | 104k € | 348k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 354 tis. € | 347 tis. € | 332 tis. € | 325 tis. € | 323 tis. € | 335 tis. € |
| EBITDA | 137 tis. € | 103 tis. € | 84 tis. € | 99 tis. € | 137 tis. € | 112 tis. € |
| EBITDA marža | 38.6 % | 29.8 % | 25.3 % | 30.6 % | 42.4 % | 33.3 % |
| Čistý zisk | 106 tis. € | 77 tis. € | 62 tis. € | 68 tis. € | 104 tis. € | 74 tis. € |
| Aktíva spolu | 250 tis. € | 243 tis. € | 341 tis. € | 409 tis. € | 348 tis. € | 292 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Veronika Pavolová
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Branislav Szabo
IV
Konateľ
Ing. Veronika Pavolová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Branislav Szabo | Konateľ | 2002-07-08 | — |
| Ing. Veronika Pavolová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-05-14 | 2022-08-10 |
| Ing. Branislav Szabo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-12-15 | 2022-05-23 |
| Ing. Blažena Szabová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-10-28 | 2016-05-13 |
| Ing. Blažena Szabová | Konateľ | 2002-10-28 | 2006-12-14 |
| Ing. Branislav Szabo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-10-28 | 2006-12-14 |
| Ing. Branislav Szabo | Konateľ | 2002-07-08 | 2006-12-14 |
| Doc.Ing. Mária Heribanová, CSc. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-10-18 | 2002-10-27 |
| Doc.Ing. Mária Heribanová, CSc. | Konateľ | 1999-10-18 | 2002-07-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SAHESA Consulting s. r. o.RPO
Sídlo
Miletičova 21
Vznik
1996-07-29 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35695382RPO
DIČ
2020917030FS
IČ DPH
SK2020917030 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0611000000002946015720FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SAHESA Consulting s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35695382/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35695382/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35695382", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →