SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DYNA - M s.r.o.

  • IČO35690976
  • DIČ2020342665
  • IČ DPHSK2020342665
  • NACE4782 · Maloob.v stánk.s textil.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Maloob.v stánk.s textil..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2 548 € Zisk 1 425 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2 548 €
↘ -55.5% YoY
EBITDA · 2024
-17k €
Čistý zisk · 2024
1 425 €
Aktíva spolu
926k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 14 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 29k 58k 87k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2 548 € -17k € 1 425 € 926k € RUZ závierka
2023 5 726 € -37k € -38k € 913k € RUZ závierka
2022 22k € -8 209 € -9 468 € 964k € RUZ závierka
2021 44k € -9 044 € -28k € 995k € RUZ závierka
2020 80k € 14k € -11k € 1.15 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3 tis. €6 tis. €22 tis. €44 tis. €80 tis. €118 tis. €
EBITDA-17 tis. €-37 tis. €-8 tis. €-9 tis. €14 tis. €73 tis. €
EBITDA marža-657 %-654.3 %-36.7 %-20.7 %17.3 %62.5 %
Čistý zisk1 tis. €-38 tis. €-9 tis. €-28 tis. €-11 tis. €32 tis. €
Aktíva spolu926 tis. €913 tis. €964 tis. €995 tis. €1.15 M €1.37 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MVDr. Vojtech Ďurkovič
Od 2023-01-08
Konateľ
Ivo Ďurkovič
Od 1996-05-23
MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MVDr. Vojtech Ďurkovič
Od 2008-04-02
Do 2023-01-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ivo Ďurkovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-07-07 2008-04-01
Marian Vršek Konateľ 2004-07-07 2004-05-05
Ivo Ďurkovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-11-26 2004-07-06
Marian Vršek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-11-26 2004-07-06
Ivo Ďurkovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-07-30 1998-11-25
Marian Vršek Konateľ 1998-07-30 2004-07-06
Marian Vršek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-07-30 1998-11-25
Ivo Ďurkovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-04-24 1998-07-29
Norbert Varga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-04-24 1998-07-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DYNA - M s.r.o.RPO
Sídlo
Dlhé Diely I/6 A
Vznik
1996-05-23 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35690976RPO
DIČ
2020342665FS
IČ DPH
SK2020342665 · aktívneFS
NACE
4782 · Maloob.v stánk.s textil.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK7111000000002626024257FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DYNA - M s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35690976/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35690976/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35690976",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →