SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AGROGARANT, spol. s r.o.
- IČO35683058
- DIČ2020339299
- IČ DPHSK2020339299
- NACE0111 · Pestov.obilnín
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín, 14 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 77/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
467k €
↘ -26.7% YoY
EBITDA · 2024
109k €
Čistý zisk · 2024
-6 276 €
Aktíva spolu
1.36mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
14
Σ 78k €
Kredit
B· 77/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
719 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
69 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
77 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 467k € | 109k € | -6 276 € | 1.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 638k € | 188k € | 30k € | 1.74 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 333k € | 183k € | 17k € | 1.63 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 887k € | 265k € | 69k € | 1.61 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 981k € | 154k € | 8 382 € | 1.92 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 467 tis. € | 638 tis. € | 333 tis. € | 887 tis. € | 981 tis. € | 690 tis. € |
| EBITDA | 109 tis. € | 188 tis. € | 183 tis. € | 265 tis. € | 154 tis. € | -42 tis. € |
| EBITDA marža | 23.3 % | 29.4 % | 55.1 % | 29.9 % | 15.7 % | -6 % |
| Čistý zisk | -6 tis. € | 30 tis. € | 17 tis. € | 69 tis. € | 8 tis. € | -138 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.36 M € | 1.74 M € | 1.63 M € | 1.61 M € | 1.92 M € | 1.58 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vojtech Lelkes
LL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ladislav Lelkes
SL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Silvia Lelkesová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Vojtech Lelkes | Konateľ | 2019-08-01 | — |
| Ladislav Lelkes | Konateľ | 2019-08-01 | — |
| Silvia Lelkesová | Konateľ | 2019-08-01 | — |
| Ladislav Lelkes | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-08-07 | 2022-05-17 |
| Silvia Lelkesová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-08-07 | 2022-05-17 |
| Ing. Vojtech Lelkes | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-01-29 | 2022-05-17 |
| Ing. Ľudovít Csiba | Konateľ | 2014-10-03 | 2019-08-06 |
| Ing. Ľudovít Csiba | Konateľ | 2014-10-03 | 2019-08-01 |
| Henrieta Kövesdiová | Konateľ | 2014-08-28 | 2014-08-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Vojtech Lelkes
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AGROGARANT, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Štúrova 2
Vznik
1996-01-31 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35683058RPO
DIČ
2020339299FS
IČ DPH
SK2020339299 · aktívneFS
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
IBAN
SK0402000000001346829355FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-12-17 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o spolupráci č. 85/2021/OV | 12k € |
| 2024-06-18 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.DRR2024/00853 o poskytnutí dotácie na prvovýrobu | 11k € |
| 2022-12-06 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SMS2022/01213 o poskytnutí dotácie na sucho | 10k € |
| 2024-11-15 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPZ2024/00739 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 8 877 € |
| 2012-10-09 | Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p. | zmluva o poskytnutí služby č. 2914/2012/VDJ | 7 592 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGROGARANT, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35683058/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35683058/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35683058", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →