AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 Tenutado SK, a.s.

  • IČO34150510
  • DIČ2020161990
  • IČ DPHSK2020161990
  • NACE7739 · Prenájom ost.stroj.,tov.

Akciová spoločnosť, registrovaná 1996, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom ost.stroj.,tov., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
17.8mil. €
↗ +31.7% YoY
EBITDA · 2025
8.06mil. €
Čistý zisk · 2025
2.08mil. €
Aktíva spolu
74.19mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 14 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 6M 13M 20M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 17.8 mil. € 8.06 mil. € 2.08 mil. € 74.19 mil. € RUZ závierka
2024 13.52 mil. € 6.67 mil. € 1.27 mil. € 62.62 mil. € RUZ závierka
2023 13.4 mil. € 6.46 mil. € 1.2 mil. € 64.63 mil. € RUZ závierka
2022 14.24 mil. € 7.52 mil. € 1.6 mil. € 67.05 mil. € RUZ závierka
2021 12.22 mil. € 6.57 mil. € 1.46 mil. € 62.04 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby17.80 M €13.52 M €13.40 M €14.24 M €12.22 M €10.81 M €
EBITDA8.06 M €6.67 M €6.46 M €7.52 M €6.57 M €7.93 M €
EBITDA marža45.3 %49.4 %48.2 %52.8 %53.8 %73.3 %
Čistý zisk2.08 M €1.27 M €1.20 M €1.60 M €1.46 M €3.33 M €
Aktíva spolu74.19 M €62.62 M €64.63 M €67.05 M €62.04 M €56.71 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Podpredseda predstavenstva
Veronika Štefunková
Od 2024-04-22
Člen dozorného orgánu
Aladár Štefunko
Od 2022-05-27
PD
Predseda predstavenstva
Pavol Danko
Od 2022-05-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Rafał Franciszek Moczkowski Člen dozorného orgánu 2022-05-27
Roman Lánik Člen dozorného orgánu 2022-05-27
Marek Janusz Wojciechowski Člen predstavenstva 2022-05-27 2024-06-03
Marek Janusz Wojciechowski Člen predstavenstva 2022-05-27 2024-04-22
Pavol Danko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-18 2022-05-26
Marek Janusz Wojciechowski Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-02-17 2022-05-26
Marek Janusz Wojciechowski Konateľ 2017-02-06 2022-05-26
Pavol Danko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-08-18 2022-05-17
Pavol Danko Konateľ 2016-08-10 2022-05-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Aladár Štefunko
od 2022-11-28
Marek Janusz Wojciechowski
od 2017-08-11
Pavol Danko
od 2017-08-11 · do 2022-11-28
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Tenutado SK, a.s.RPO
Sídlo
Andreja Žarnova 1
Vznik
1996-11-20 · 30 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
34150510RPO
DIČ
2020161990FS
IČ DPH
SK2020161990 · aktívneFS
NACE
7739 · Prenájom ost.stroj.,tov.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK1611110000001200217006FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-12-22 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-12-22 Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. Nájom dopravného prostriedku - nákladných vozňov radu Eanos - spĺňajúcich podmienky TSI Hluk 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Tenutado SK, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34150510/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34150510/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34150510",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →