SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DANUBIUS FRUCT, spol. s r.o.

  • IČO34148043
  • DIČ2020364731
  • IČ DPHSK2020364731
  • NACE0124 · Pestov.jadrového ovocia

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Dunajská Lužná, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.jadrového ovocia, 35 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 10.24 mil. € Zisk 2.8 mil. €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
10.24mil. €
↗ +22.4% YoY
EBITDA · 2024
4.79mil. €
Čistý zisk · 2024
2.8mil. €
Aktíva spolu
43.04mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
35
Σ 4.24 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 4M 7M 11M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 10.24 mil. € 4.79 mil. € 2.8 mil. € 43.04 mil. € RUZ závierka
2023 8.37 mil. € 3.52 mil. € 2 mil. € 40.51 mil. € RUZ závierka
2022 7.63 mil. € 2.43 mil. € 2.01 mil. € 38.34 mil. € RUZ závierka
2021 9.14 mil. € 3.39 mil. € 3.66 mil. € 36.61 mil. € RUZ závierka
2020 8.18 mil. € 2.85 mil. € 2.6 mil. € 33.27 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby10.24 M €8.37 M €7.63 M €9.14 M €8.18 M €7.39 M €
EBITDA4.79 M €3.52 M €2.43 M €3.39 M €2.85 M €2.72 M €
EBITDA marža46.8 %42 %31.8 %37.1 %34.8 %36.8 %
Čistý zisk2.80 M €2.00 M €2.01 M €3.66 M €2.60 M €2.00 M €
Aktíva spolu43.04 M €40.51 M €38.34 M €36.61 M €33.27 M €30.65 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Vozár
Od 2022-05-24
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Vozár
Od 1996-10-07
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Vozár
Od 2006-04-29
Do 2022-05-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jozef Vozár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-06-01 2006-04-28
Ing. Jozef Vozár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-10-01 2001-05-31
Ing. Jozef Vozár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-06-23 1998-09-30
Ing. Jozef Vozár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1996-10-07 1997-06-22
Ing. Jozef Vozár Konateľ 1996-10-07 2006-04-28
Ing. Jozef Vozár Konateľ 1996-10-07 2002-08-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Vozár
od 2017-07-07
Kris Wouters
od 2017-07-07
Wim Wouters
od 2017-07-07
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DANUBIUS FRUCT, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Lipnická ul. 3035/162
Vznik
1996-10-07 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34148043RPO
DIČ
2020364731FS
IČ DPH
SK2020364731 · aktívneFS
NACE
0124 · Pestov.jadrového ovocia
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Dunajská Lužná
Krajina
SK
IBAN
SK2702000000006345340112FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
35 zmlúv 4.24 mil. € celková hodnota 2025-11-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-12-02 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041BA520086 1.2 mil. €
2012-06-06 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 3245/12 958k €
2025-02-07 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 041BA650001 924k €
2025-08-11 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041BA650019 919k €
2020-08-28 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č.041BA410003 800k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DANUBIUS FRUCT, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34148043/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34148043/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34148043",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →