AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 ISTROPOL SOLARY a.s.
- IČO34146768
- DIČ2020368999
- IČ DPHSK2020368999
- LEI097900CAKA0000224918
- NACE0161 · Služ.súvis.s pestovaním
Akciová spoločnosť, registrovaná 1996, so sídlom v Horné Mýto, SK. Pôsobí v odvetví Služ.súvis.s pestovaním, 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
699k €
↘ -5.9% YoY
EBITDA · 2024
-17k €
Čistý zisk · 2024
-53k €
Aktíva spolu
1.45mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
4
Σ 665k €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
180 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 699k € | -17k € | -53k € | 1.45 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 743k € | 69k € | 39k € | 1.56 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 765k € | 84k € | 58k € | 1.64 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 845k € | 174k € | 153k € | 1.61 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 785k € | 148k € | 126k € | 1.48 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 699 tis. € | 743 tis. € | 765 tis. € | 845 tis. € | 785 tis. € | 656 tis. € |
| EBITDA | -17 tis. € | 69 tis. € | 84 tis. € | 174 tis. € | 148 tis. € | 81 tis. € |
| EBITDA marža | -2.5 % | 9.3 % | 11 % | 20.6 % | 18.9 % | 12.4 % |
| Čistý zisk | -53 tis. € | 39 tis. € | 58 tis. € | 153 tis. € | 126 tis. € | 51 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.45 M € | 1.56 M € | 1.64 M € | 1.61 M € | 1.48 M € | 1.37 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IT
Člen predstavenstva
Ing. Tibor Csémy
IG
Predseda predstavenstva
Ing. Gyula Zalabai
IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Ján Slančík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Rudolf Zajac | Člen predstavenstva | 2022-06-01 | — |
| Ing. Ľubomír Hudoba | Člen dozorného orgánu | 2021-07-01 | — |
| Mgr. Dóra Zalabai | Člen dozorného orgánu | 2021-07-01 | — |
| Ing. Mirek Zombor | Člen dozorného orgánu | 2019-06-08 | 2021-08-19 |
| Ing. Mirek Zombor | Člen dozorného orgánu | 2019-06-08 | 2021-06-30 |
| Ing. Tibor Csémy | člen | 2019-06-08 | 2024-05-31 |
| Ing. Tibor Csémy | člen | 2019-06-08 | 2024-07-12 |
| Ing. Gyula Zalabai, PhD. | predseda | 2017-06-01 | 2022-05-31 |
| Ing. Gyula Zalabai, PhD. | predseda | 2017-06-01 | 2022-07-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Tibor Csémy
Rudolf Zajac
Gyula Zalabai
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 15 polí.
Obchodné meno
ISTROPOL SOLARY a.s.RPO
Sídlo
267
Vznik
1996-09-18 · 30 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
34146768RPO
DIČ
2020368999FS
IČ DPH
SK2020368999 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000224918GLEIF
NACE
0161 · Služ.súvis.s pestovaním
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Horné Mýto
Krajina
SK
IBAN
SK9875000000000026517403FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-12-15 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. SPG2025/00004 o poskytnutí dotácie na šľachtenie | 325k € |
| 2022-02-22 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o dielo | 210k € |
| 2021-03-15 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o dielo | 177k € |
| 2023-03-27 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o dielo | 129k € |
| 2025-03-04 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | k.ú. Horné Mýto, LV 1274, podnájomná zmluva za účleom dočasného záberu pre verejnoprospešnú stavbu: Zvýšenie bezpečnosti územia proti spätnému vzdutiu Malého Dunaja a Klátovského ramena z Váhu II. etapa, 2 časť. | 684 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ISTROPOL SOLARY a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/34146768/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/34146768/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "34146768", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →