SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 RACOM SLOVENSKO, s.r.o.

  • IČO34142347
  • DIČ2020418796
  • IČ DPHSK2020418796
  • NACE3320 · Inštalácia priem.stroj.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Partizánske, SK. Pôsobí v odvetví Inštalácia priem.stroj., 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 301k € Zisk 664 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
301k €
↘ -19.7% YoY
EBITDA · 2025
2 727 €
Čistý zisk · 2025
664 €
Aktíva spolu
226k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
3
Σ 55k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 136k 272k 413k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 301k € 2 727 € 664 € 226k € RUZ závierka
2024 375k € 26k € 20k € 274k € RUZ závierka
2023 343k € 16k € 13k € 181k € RUZ závierka
2022 211k € 3 639 € 3 430 € 397k € RUZ závierka
2021 360k € 36k € 24k € 422k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby301 tis. €375 tis. €343 tis. €211 tis. €360 tis. €265 tis. €
EBITDA3 tis. €26 tis. €16 tis. €4 tis. €36 tis. €19 tis. €
EBITDA marža0.9 %6.8 %4.8 %1.7 %10 %7 %
Čistý zisk664 €20 tis. €13 tis. €3 tis. €24 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu226 tis. €274 tis. €181 tis. €397 tis. €422 tis. €379 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Konateľ
Ing. Miroslav Bebjak
Od 2022-05-17
IJ
Konateľ
Ing. Jiří Hruška
Od 2017-11-08
IP
Konateľ
Ing. Pavol Vanko
Od 2018-01-05
Do 2017-11-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Miroslav Bebjak Konateľ 1998-09-02 2022-05-16
Ing. Pavol Vanko Konateľ 1996-06-21 2018-01-04

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
RACOM SLOVENSKO, s.r.o.RPO
Sídlo
Lipová 66
Vznik
1996-06-21 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34142347RPO
DIČ
2020418796FS
IČ DPH
SK2020418796 · aktívneFS
NACE
3320 · Inštalácia priem.stroj.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Partizánske
Krajina
SK
IBAN
SK5281000000199839840217FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 55k € celková hodnota 2024-02-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-02-29 Slovenský hydrometeorologický ústav Kúpna zmluva 47k €
2023-09-27 Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. Prenájom frekvencie pre telemetrický systém radiačnej ochrany 7 305 €
2012-04-10 Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. Prenájom frekvencie pre telemetrický systém radiačnej ochrany V1 6 005 €
2022-08-31 Slovenský hydrometeorologický ústav Dodatok č. 2 k Zmluve o pripojení 44 €
2012-03-15 Slovenský hydrometeorologický ústav Zmluva o pripojení 31 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RACOM SLOVENSKO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34142347/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34142347/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34142347",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →