SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BENSTAV s.r.o.
- IČO34139885
- DIČ2020411096
- IČ DPHSK2020411096
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Bratislava - mestská časť Devín, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 19 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
6.74 mil. €
Zisk 118k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
6.74mil. €
↗ +4.5% YoY
EBITDA · 2025
244k €
Čistý zisk · 2025
118k €
Aktíva spolu
1.91mil. €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
19
Σ 2.77 mil. €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.74 mil. € | 244k € | 118k € | 1.91 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 6.45 mil. € | 287k € | 146k € | 2.37 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 6.42 mil. € | 387k € | 237k € | 2 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.34 mil. € | 66k € | -31k € | 1.45 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.45 mil. € | 61k € | -7 785 € | 1.18 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6.74 M € | 6.45 M € | 6.42 M € | 3.34 M € | 2.45 M € | 2.35 M € |
| EBITDA | 244 tis. € | 287 tis. € | 387 tis. € | 66 tis. € | 61 tis. € | 63 tis. € |
| EBITDA marža | 3.6 % | 4.4 % | 6 % | 2 % | 2.5 % | 2.7 % |
| Čistý zisk | 118 tis. € | 146 tis. € | 237 tis. € | -31 tis. € | -8 tis. € | -8 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.91 M € | 2.37 M € | 2.00 M € | 1.45 M € | 1.18 M € | 1.15 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
II
Konateľ
Ing. Ivan Bothgál
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jarmila Bothgálová
DF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dana Fridriková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Achim Fridrik | Konateľ | 2022-05-24 | — |
| Ing. Peter Adamec | Konateľ | 2022-05-24 | — |
| Ing. Peter Adamec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | — |
| Ing. Ivan Bothgál | Konateľ | 2006-06-13 | 2022-10-05 |
| Ing. Jarmila Bothgálová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-06-13 | 2022-10-05 |
| Ing. Peter Adamec | Konateľ | 2006-06-13 | 2022-05-23 |
| Ing. Peter Adamec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-06-13 | 2022-05-23 |
| Dana Fridriková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-10-28 | 2022-05-23 |
| Ing. Ivan Bothgál | Konateľ | 1999-10-28 | 2006-06-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Dana Fridriková
Peter Adamec
Jarmila Bothgálová
Ivan Bothgál
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BENSTAV s.r.o.RPO
Sídlo
Kozičova 9
Vznik
1996-05-06 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34139885RPO
DIČ
2020411096FS
IČ DPH
SK2020411096 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Devín
Krajina
SK
IBAN
SK4311000000002925909282FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-03-23 | SPP CNG s.r.o | Zmluva o dielo - Zhotovenie stavby "Plniaca stanica CNG - Zlatovská, Trenčín" | 494k € |
| 2022-10-14 | Slovenský plynárenský priemysel, a.s. | Zmluva o dielo, Zhotovenie stavby: Čerpacia stanica LNG Brodské | 476k € |
| 2022-07-15 | Hlavné mesto SR Bratislava | "Obnova NKP - Lekáreň Salvátor" | 299k € |
| 2026-03-30 | Mesto Kežmarok | Modernizácia základnej školy - Grundschule Kežmarok | 284k € |
| 2023-06-23 | Slovenský plynárenský priemysel, a.s. | Zmluva o dielo zhotovenie stavby: "Trnava, rekonštrukcia obvodového plášťa AB" | 225k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BENSTAV s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/34139885/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/34139885/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "34139885", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →