SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 WM Consulting & Communication, s.r.o.
- IČO34127798
- DIČ2020529126
- IČ DPHSK2020529126
- NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Piešťany, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
3 360 €
↗ +200.0% YoY
EBITDA · 2024
292k €
Čistý zisk · 2024
224k €
Aktíva spolu
5mil. €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3 360 € | 292k € | 224k € | 5 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1 120 € | 195k € | 149k € | 4.87 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | — | 194k € | 140k € | 4.72 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3 435 € | 326k € | 251k € | 4.24 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | — | 460k € | 350k € | 4.14 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3 tis. € | 1 tis. € | — | 3 tis. € | — | — |
| EBITDA | 292 tis. € | 195 tis. € | 194 tis. € | 326 tis. € | 460 tis. € | 471 tis. € |
| EBITDA marža | 8675.8 % | 17422.9 % | — | 9478.6 % | — | — |
| Čistý zisk | 224 tis. € | 149 tis. € | 140 tis. € | 251 tis. € | 350 tis. € | 364 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.00 M € | 4.87 M € | 4.72 M € | 4.24 M € | 4.14 M € | 3.54 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Adam Kvasnica
JD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Dominika Kollárová
JD
Konateľ
JUDr. Dominika Kollárová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Bakoš | Konateľ | 2010-04-16 | 2023-08-01 |
| Ing. Peter Bakoš | Konateľ | 2010-04-16 | 2023-07-31 |
| Mgr. Monika Palkovičová | Konateľ | 2010-01-14 | 2010-05-03 |
| Mgr. Monika Palkovičová | Konateľ | 2010-01-14 | 2010-04-15 |
| Ing. Peter Bakoš | Konateľ | 2009-08-19 | 2009-08-10 |
| Martin Kovalik | Konateľ | 2009-08-11 | 2010-01-20 |
| Martin Kovalik | Konateľ | 2009-08-11 | 2010-01-13 |
| Ing. Peter Bakoš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-04-08 | 2008-10-23 |
| Ing. Peter Bakoš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1995-09-25 | 2008-04-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
WM Consulting & Communication, s.r.o.RPO
Sídlo
Žilinská cesta 130
Vznik
1995-09-25 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34127798RPO
DIČ
2020529126FS
IČ DPH
SK2020529126 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Piešťany
Krajina
SK
IBAN
SK1975000000004029693208FS
Bankové účty
7 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-02-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany | Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
WM Consulting & Communication, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/34127798/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/34127798/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "34127798", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →