AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 Veľkoobchodný družstevný podnik, akciová spoločnosť

  • IČO34126937
  • DIČ2020402923
  • IČ DPHSK2020402923
  • LEI097900CAKA0000179910
  • NACE4639 · Nešp.veľkoob.s potravin.

Akciová spoločnosť, registrovaná 1995, so sídlom v Levice, SK. Pôsobí v odvetví Nešp.veľkoob.s potravin., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 168.8 mil. € Zisk 662k €
Zamestnanci 150–199 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
168.8mil. €
↗ +6.2% YoY
EBITDA · 2025
1.57mil. €
Čistý zisk · 2025
662k €
Aktíva spolu
21.45mil. €
Zamestnanci
150–199
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 61M 123M 186M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 168.8 mil. € 1.57 mil. € 662k € 21.45 mil. € RUZ závierka
2024 158.94 mil. € 1.52 mil. € 669k € 21.53 mil. € RUZ závierka
2023 150.4 mil. € 1.46 mil. € 647k € 21.05 mil. € RUZ závierka
2022 132.48 mil. € 1.41 mil. € 608k € 19.1 mil. € RUZ závierka
2021 118.48 mil. € 1.61 mil. € 609k € 17.05 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby168.80 M €158.94 M €150.40 M €132.48 M €118.48 M €118.83 M €
EBITDA1.57 M €1.52 M €1.46 M €1.41 M €1.61 M €1.63 M €
EBITDA marža0.9 %1 %1 %1.1 %1.4 %1.4 %
Čistý zisk662 tis. €669 tis. €647 tis. €608 tis. €609 tis. €580 tis. €
Aktíva spolu21.45 M €21.53 M €21.05 M €19.10 M €17.05 M €16.77 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IZ
Člen dozorného orgánu
Ing. Zoltán Škuliba
Od 2024-05-27
Člen dozorného orgánu
Emil Čenteš
Od 2023-05-29
IG
predseda predstavenstva
Ing. Gabriel Csollár
Od 2023-05-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Katarína Benkovičová Člen dozorného orgánu 2023-05-29
Ing. Ladislav Mácsadi člen predstavenstva 2023-05-29
Ing. Pavel Oravec člen predstavenstva 2023-05-29
Ing. Silvia Gnypová Člen dozorného orgánu 2023-05-29
Ing. Štefan Mácsadi podpredseda predstavenstva 2023-05-29
Mgr. Roman Gubčo podpredseda predstavenstva 2023-05-29
Peter Šipčiak člen predstavenstva 2023-05-29
Vladimír Kuzma Člen dozorného orgánu 2023-05-29
Vladimír Zaujec člen predstavenstva 2023-05-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Veľkoobchodný družstevný podnik, akciová spoločnosťRPO
Sídlo
Mochovská 44
Vznik
1995-09-07 · 31 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
34126937RPO
DIČ
2020402923FS
IČ DPH
SK2020402923 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000179910GLEIF
NACE
4639 · Nešp.veľkoob.s potravin.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Levice
Krajina
SK
IBAN
SK5865000000000020009440FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2024-09-09 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-11-13 Slovenská republika – Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Kúpna zmluva č. A/2014/72 160k €
2024-09-09 Základná škola, Ul. sv. Michala 42, 934 01 Levice Darovacia zmluva 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Veľkoobchodný družstevný podnik, akciová spoločnosť nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34126937/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34126937/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34126937",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →