SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Bio G, spol. s r.o.

  • IČO34123415
  • DIČ2020361222
  • IČ DPHSK2020361222
  • NACE4646 · Veľkoobch.s farmac.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s farmac.tov., 143 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 8.2 mil. € Zisk 82k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
8.2mil. €
↘ -2.2% YoY
EBITDA · 2025
465k €
Čistý zisk · 2025
82k €
Aktíva spolu
4.53mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
143
Σ 2.33 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 6M 9M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 8.2 mil. € 465k € 82k € 4.53 mil. € RUZ závierka
2024 8.38 mil. € 678k € 289k € 4.3 mil. € RUZ závierka
2023 8.05 mil. € 546k € 167k € 4.25 mil. € RUZ závierka
2022 7.26 mil. € 389k € 67k € 3.91 mil. € RUZ závierka
2021 7.75 mil. € 675k € 297k € 3.99 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby8.20 M €8.38 M €8.05 M €7.26 M €7.75 M €6.87 M €
EBITDA465 tis. €678 tis. €546 tis. €389 tis. €675 tis. €570 tis. €
EBITDA marža5.7 %8.1 %6.8 %5.4 %8.7 %8.3 %
Čistý zisk82 tis. €289 tis. €167 tis. €67 tis. €297 tis. €215 tis. €
Aktíva spolu4.53 M €4.30 M €4.25 M €3.91 M €3.99 M €3.52 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Bedrich Marhofer
Od 2021-11-04
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Dagmar Berkešová
Od 2021-11-04
ID
Konateľ
Ing. Dagmar Berkešová
Od 2010-07-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Bedrich Marhofer konateľ 1999-03-03
Ing. Bedrich Marhofer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-04-05 2021-11-03
Ing. Dagmar Berkešová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-08-04 2021-11-03
Ing. Bedrich Marhofer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-05-13 2018-04-04
Ing. Bedrich Marhofer Konateľ 1999-03-03 2018-04-04
Ing. Bedrich Marhofer Konateľ 1999-03-03 2006-05-12
Ing. Bedrich Marhofer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-03-03 2006-05-12
Ing. Dagmar Berkešová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-03-03 2010-08-03
Ing. Mária Bernátová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-03-03 2020-08-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Bedrich Marhofer
od 2018-05-28
Dagmar Berkešová
od 2017-08-03
Mária Bernátová
od 2017-08-03 · do 2020-08-26
Bedrich Marhofer
od 2017-08-03 · do 2018-05-28
Dagmar Berkešová
od 2017-01-31 · do 2017-08-03
Mária Bernátová
od 2017-01-31 · do 2017-08-03
Bedrich Marhofer
od 2017-01-31 · do 2017-08-03
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Bio G, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Elektrárenská 12092
Vznik
1995-06-23 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34123415RPO
DIČ
2020361222FS
IČ DPH
SK2020361222 · aktívneFS
NACE
4646 · Veľkoobch.s farmac.tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4411110000006603869028FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
143 zmlúv 2.33 mil. € celková hodnota 2026-03-06 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-10-23 Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, Košice Rámcová dohoda na dodanie implantibilných prístrojov pre elektroimpulzoterapiu porúch srdcového rytmu a srdcového zlyhávania pre časť č. 2 730k €
2011-11-04 Univerzitná nemocnica Martin Dohoda 5/10/30 509k €
2014-10-23 Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, Košice Čiastková kúpna zmluva na dodanie implantibilných prístrojov pre elektroimpulzoterapiu porúch srdcového rytmu a srdcového zlyhávania pre časť č. 2 442k €
2019-06-17 Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, Košice Rámcová dohoda 67-2019-RD 427k €
2012-01-30 Východosl.ústav srdc.a cievnych chorôb, a.s. Kúpna zmluva č. 9-2012-ŠZM 377k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Bio G, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34123415/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34123415/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34123415",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →