SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AGROSPOL 5.TM, s.r.o.
- IČO34118381
- DIČ2020412438
- IČ DPHSK2020412438
- NACE0111 · Pestov.obilnín
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Tesárske Mlyňany, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín, 10 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.17 mil. €
Zisk -389k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.17mil. €
↘ -21.7% YoY
EBITDA · 2024
-118k €
Čistý zisk · 2024
-389k €
Aktíva spolu
6.59mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
10
Σ 111k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
34 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.17 mil. € | -118k € | -389k € | 6.59 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.77 mil. € | 712k € | 363k € | 6.53 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.5 mil. € | 551k € | 264k € | 6.16 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.6 mil. € | 623k € | 331k € | 6.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.86 mil. € | 299k € | 85k € | 5.81 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.17 M € | 2.77 M € | 2.50 M € | 2.60 M € | 1.86 M € | 1.60 M € |
| EBITDA | -118 tis. € | 712 tis. € | 551 tis. € | 623 tis. € | 299 tis. € | 281 tis. € |
| EBITDA marža | -5.4 % | 25.7 % | 22 % | 24 % | 16.1 % | 17.6 % |
| Čistý zisk | -389 tis. € | 363 tis. € | 264 tis. € | 331 tis. € | 85 tis. € | -37 tis. € |
| Aktíva spolu | 6.59 M € | 6.53 M € | 6.16 M € | 6.17 M € | 5.81 M € | 5.93 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
TL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tanja Lindevang Larsen
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marek Kostoláni
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marián Dzíbela
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Marek Kostoláni | Konateľ | 2006-10-03 | — |
| Ing. Marek Kostoláni | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-10-09 | 2022-05-22 |
| Ing. Marián Dzíbela | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-10-09 | 2022-05-22 |
| Tanja Lindevang Larsen | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-10-09 | 2022-08-30 |
| Petra Lacinová | Konateľ | 2006-03-09 | 2006-10-16 |
| Petra Lacinová | Konateľ | 2006-03-09 | 2006-10-03 |
| František Hruška | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-01-17 | 2006-03-13 |
| František Hruška | Konateľ | 2001-01-17 | 2006-03-09 |
| František Hruška | Konateľ | 2001-01-17 | 2006-03-13 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Henning Larsen
Tanja Lindevang Larsen
Marián Dzíbela
Marek Kostoláni
Tanja Lindevang Larsen
Henrik Toftdal Christensen
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
AGROSPOL 5.TM, s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 124
Vznik
1995-03-22 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34118381RPO
DIČ
2020412438FS
IČ DPH
SK2020412438 · aktívneFS
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Tesárske Mlyňany
Krajina
SK
IBAN
SK7611110000006609234007FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-10-08 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Dodatok č. 1 k Zmluve o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. NR00344 | 510k € |
| 2023-11-22 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2023/00933 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 41k € |
| 2017-12-04 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o poskytnutí služby č. 27/2017/CR | 29k € |
| 2022-11-03 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2022/00953 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 27k € |
| 2024-11-26 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2024/00607 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 22k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGROSPOL 5.TM, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/34118381/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/34118381/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "34118381", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →