VEREJNÁ OBCHODNÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 TILIA v.o.s.

  • IČO34115668
  • DIČ2020382089
  • IČ DPHSK2020382089
  • NACE4755

Verejná obchodná spoločnosť, registrovaná 1995, so sídlom v Nové Mesto nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví 4755, 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.22mil. €
↘ -3.0% YoY
EBITDA · 2024
65k €
Čistý zisk · 2024
0 €
Aktíva spolu
298k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
7
Σ 23k €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 511k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.22 mil. € 65k € 0 € 298k € RUZ závierka
2023 1.26 mil. € 41k € 0 € 386k € RUZ závierka
2022 1.41 mil. € 27k € 0 € 414k € RUZ závierka
2021 1.21 mil. € 29k € 0 € 404k € RUZ závierka
2020 1.29 mil. € 34k € 278k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.22 M €1.26 M €1.41 M €1.21 M €1.29 M €1.29 M €
EBITDA65 tis. €41 tis. €27 tis. €29 tis. €34 tis. €30 tis. €
EBITDA marža5.3 %3.2 %1.9 %2.4 %2.6 %2.3 %
Čistý zisk0 €0 €0 €0 €
Aktíva spolu298 tis. €386 tis. €414 tis. €404 tis. €278 tis. €250 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Bibza
Od 2022-06-08
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Alexander Mariančík
Od 2022-05-17
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Alexander Mariančík
Od 1995-02-09
Do 2022-05-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Bibza Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1995-02-09 2022-06-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Bibza
od 2026-01-16
Alexander Mariančík
od 2026-01-16
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TILIA v.o.s.RPO
Sídlo
Tehelná 2166/85
Vznik
1995-02-09 · 31 rokov
Právna forma
Verejná obchodná spoločnosťRPO
IČO
34115668RPO
DIČ
2020382089FS
IČ DPH
SK2020382089 · aktívneFS
NACE
4755
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nové Mesto nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK9409000000000273506883FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 23k € celková hodnota 2026-02-06 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-02-06 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy 5 380 €
2025-03-12 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 5 053 €
2024-03-13 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 4 709 €
2023-03-06 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 4 279 €
2022-02-11 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 3 955 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TILIA v.o.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34115668/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34115668/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34115668",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →