SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 NOTUS - POWERSONIC s.r.o.
- IČO34109102
- DIČ2020411525
- IČ DPHSK2020411525
- NACE2790 · Výroba ost.elektr.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Vráble, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.elektr.zar., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
981k €
Zisk 8 818 €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
981k €
↘ -23.6% YoY
EBITDA · 2025
17k €
Čistý zisk · 2025
8 818 €
Aktíva spolu
237k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
23 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 981k € | 17k € | 8 818 € | 237k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.28 mil. € | 30k € | 21k € | 439k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.51 mil. € | 19k € | 3 827 € | 736k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.55 mil. € | 27k € | 7 557 € | 496k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.29 mil. € | 35k € | 9 344 € | 782k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 981 tis. € | 1.28 M € | 1.51 M € | 1.55 M € | 1.29 M € | 1.48 M € |
| EBITDA | 17 tis. € | 30 tis. € | 19 tis. € | 27 tis. € | 35 tis. € | -59 tis. € |
| EBITDA marža | 1.8 % | 2.4 % | 1.2 % | 1.7 % | 2.7 % | -4 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | 21 tis. € | 4 tis. € | 8 tis. € | 9 tis. € | -80 tis. € |
| Aktíva spolu | 237 tis. € | 439 tis. € | 736 tis. € | 496 tis. € | 782 tis. € | 951 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľubomír Švec
IĽ
Konateľ
Ing. Ľubomír Švec
IĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľubomír Švec
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ladislav Jókay | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-12-11 | 2013-04-12 |
| Ing. Ľubomír Švec | Konateľ | 2002-05-06 | 2022-05-22 |
| Ing. Ľubomír Švec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-05-06 | 2009-12-10 |
| Ing. Marián Orság | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-05-06 | 2005-02-23 |
| Ladislav Jókay | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-05-06 | 2009-12-10 |
| Ing. Ľubomír Švec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-10-18 | 2002-05-05 |
| Ladislav Jókay | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-10-18 | 2002-05-05 |
| Ing. Ľubomír Švec | Konateľ | 1994-10-13 | 2002-05-05 |
| Ing. Ľubomír Švec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1994-10-13 | 1996-10-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ľubomír Švec
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
NOTUS - POWERSONIC s.r.o.RPO
Sídlo
Staničná 502
Vznik
1994-10-13 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34109102RPO
DIČ
2020411525FS
IČ DPH
SK2020411525 · aktívneFS
NACE
2790 · Výroba ost.elektr.zar.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Vráble
Krajina
SK
IBAN
SK6702000000000878847162FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-12-15 | Ústav molekulárnej biológie, Slovenská akadémia vied | Zmluva o spoločnom výskume | 0 € |
| 2020-10-09 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra | Dohoda číslo: 20/16/54E/5210 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NOTUS - POWERSONIC s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/34109102/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/34109102/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "34109102", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →