SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MAXTRA CONTROL s.r.o.

  • IČO34106171
  • DIČ2020372453
  • IČ DPHSK2020372453
  • NACE3320 · Inštalácia priem.stroj.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Šoporňa, SK. Pôsobí v odvetví Inštalácia priem.stroj., 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 5.85 mil. € Zisk 38k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
5.85mil. €
↘ -1.3% YoY
EBITDA · 2024
95k €
Čistý zisk · 2024
38k €
Aktíva spolu
3.75mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
4
Σ 126k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 5M 7M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 5.85 mil. € 95k € 38k € 3.75 mil. € RUZ závierka
2023 5.93 mil. € 87k € 37k € 3.13 mil. € RUZ závierka
2022 6.78 mil. € 272k € 227k € 3.15 mil. € RUZ závierka
2021 6.38 mil. € -77k € -94k € 3.25 mil. € RUZ závierka
2020 4.68 mil. € -67k € -77k € 2.88 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby5.85 M €5.93 M €6.78 M €6.38 M €4.68 M €5.15 M €
EBITDA95 tis. €87 tis. €272 tis. €-77 tis. €-67 tis. €-249 tis. €
EBITDA marža1.6 %1.5 %4 %-1.2 %-1.4 %-4.8 %
Čistý zisk38 tis. €37 tis. €227 tis. €-94 tis. €-77 tis. €-270 tis. €
Aktíva spolu3.75 M €3.13 M €3.15 M €3.25 M €2.88 M €3.00 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ID
Konateľ
Ing. Dezider Bedecs
Od 2022-05-18
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Dezider Bedecs
Od 2022-05-18
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Igor Blaho
Od 2022-05-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Igor Blaho Konateľ 2022-05-18
Ing. Marián Orság Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-18
Ing. Marián Orság Konateľ 2022-05-18
Ing. Dezider Bedecs Konateľ 1999-02-08 2022-05-17
Ing. Dezider Bedecs Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-02-08 2022-05-17
Ing. Igor Blaho Konateľ 1999-02-08 2022-05-17
Ing. Igor Blaho Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-02-08 2022-05-17
Ing. Marián Orság Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-02-08 2022-05-17
Ing. Marián Orság Konateľ 1999-02-08 2022-05-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MAXTRA CONTROL s.r.o.RPO
Sídlo
Sereďská 418
Vznik
1994-08-17 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34106171RPO
DIČ
2020372453FS
IČ DPH
SK2020372453 · aktívneFS
NACE
3320 · Inštalácia priem.stroj.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Šoporňa
Krajina
SK
IBAN
SK1011110000001195804002FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 126k € celková hodnota 2024-06-14 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-05-16 Technické služby mesta Partizánske, spol. s r. o. Kúpna zmluva č.001/MCZ/24 59k €
2024-06-14 Obec Čierny Balog, Závodie 2/2, 976 52 Čierny Balog Kúpna zmluva č.: 002/MZC/24 24k €
2022-08-10 Rozhlas a televízia Slovenska Zmluva o dielo 22k €
2022-03-02 Rozhlas a televízia Slovenska Zmluva o dielo 22k €
2013-02-21 Univerzita Komenského v Bratislave- Fakulta sociálnych a ekonomických vied Zmluva o reklame 400 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MAXTRA CONTROL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34106171/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34106171/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34106171",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →