SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ORIO s. r. o.

  • IČO34096248
  • DIČ2020396884
  • NACE1422

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Bratislava-Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví 1422.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 83/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2024
-15k €
Čistý zisk · 2024
309k €
Aktíva spolu
732k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 83/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 41 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 0.0036300000000000004 0.007260000000000001 0.011000000000000001 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 -15k € 309k € 732k € RUZ závierka
2023 -38k € 251k € 436k € RUZ závierka
2022 -2 362 € -2 526 € 186k € RUZ závierka
2021 -2 312 € -2 476 € 188k € RUZ závierka
2020 -2 266 € -2 425 € 190k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby
EBITDA-15 tis. €-38 tis. €-2 tis. €-2 tis. €-2 tis. €-7 tis. €
EBITDA marža
Čistý zisk309 tis. €251 tis. €-3 tis. €-2 tis. €-2 tis. €42 tis. €
Aktíva spolu732 tis. €436 tis. €186 tis. €188 tis. €190 tis. €230 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

GP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gianna Pola
Od 2023-02-10
SP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Sergio Pascucci
Od 2023-02-10
SP
Konateľ
Sergio Pascucci
Od 2014-04-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Gianna Pola Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-04-04 2023-02-09
Sergio Pascucci Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-04-04 2023-02-09
Dr. Vito Bovoli Člen dozorného orgánu 2011-02-17 2010-12-15
Gianna Pola Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-02-17 2014-04-03
Ing. Pavol Muller Člen dozorného orgánu 2011-02-17 2010-12-15
Roberto Zaia Člen dozorného orgánu 2011-02-17 2010-12-15
Sergio Pascucci Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-02-17 2014-04-03
Mária Hutová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-05-11 2000-11-14
Sergio Pascucci Konateľ 1998-05-11 2014-04-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ORIO s. r. o.RPO
Sídlo
Strojnícka 8
Vznik
1994-01-21 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34096248RPO
DIČ
2020396884FS
NACE
1422
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava-Ružinov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ORIO s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34096248/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34096248/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34096248",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →