POZEMKOVÉ SPOLOČENSTVO
🇸🇰 Združenie vlastníkov pôdy, pozemkové spoločenstvo Jamník
- IČO31945201
- DIČ2020719789
- NACE0210 · Lesné hospodárstvo
Pozemkové spoločenstvo, registrovaná 1996, so sídlom v Jamník, SK. Pôsobí v odvetví Lesné hospodárstvo, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1 190 €
↘ -85.8% YoY
EBITDA · 2025
-2 355 €
Čistý zisk · 2025
-2 836 €
Aktíva spolu
10k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 6 971 €
Kredit
A· 82/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 190 € | -2 355 € | -2 836 € | 10k € | RUZ závierka |
| 2024 | 8 368 € | 350 € | -116 € | 39k € | RUZ závierka |
| 2023 | 3 623 € | 386 € | 79 € | 40k € | RUZ závierka |
| 2022 | 8 605 € | 1 156 € | 837 € | 41k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1 tis. € | 8 tis. € | 4 tis. € | 9 tis. € |
| EBITDA | -2 tis. € | 350 € | 386 € | 1 tis. € |
| EBITDA marža | -197.9 % | 4.2 % | 10.7 % | 13.4 % |
| Čistý zisk | -3 tis. € | -116 € | 79 € | 837 € |
| Aktíva spolu | 10 tis. € | 39 tis. € | 40 tis. € | 41 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JČ
Predseda
Ján Čuj
JČ
Predseda
Ján Čuj
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
Združenie vlastníkov pôdy, pozemkové spoločenstvo JamníkRPO
Sídlo
Jamník 324
Vznik
1996-03-21 · 30 rokov
Právna forma
Pozemkové spoločenstvoRPO
IČO
31945201RPO
DIČ
2020719789FS
NACE
0210 · Lesné hospodárstvo
NUTS región
Košický kraj
Obec
Jamník
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-11-09 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. 85949-2021/710 o poskytnutí podpory v lesnom hospodárstve na plnenie mimoprodukčných funkcií lesov | 6 971 € |
| 2013-11-04 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. 418/1148-11/2013 o poskytnutí dotácie na trvalo udržateľné hospodárenie v lesoch | 1 656 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Združenie vlastníkov pôdy, pozemkové spoločenstvo Jamník nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31945201/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31945201/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31945201", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →