SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 COMI spol. s r.o.
- IČO31734286
- DIČ2020511658
- IČ DPHSK2020511658
- NACE4730 · Maloobch.s pohon.látkami
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Stropkov, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s pohon.látkami, 8 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
4.52 mil. €
Zisk 226k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
4.52mil. €
↗ +2.0% YoY
EBITDA · 2025
429k €
Čistý zisk · 2025
226k €
Aktíva spolu
1.64mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
8
Σ 24k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.52 mil. € | 429k € | 226k € | 1.64 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 4.43 mil. € | 461k € | 258k € | 1.69 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 4.13 mil. € | 551k € | 343k € | 1.62 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.61 mil. € | 218k € | 124k € | 1.23 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.29 mil. € | 460k € | 324k € | 1.02 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4.52 M € | 4.43 M € | 4.13 M € | 1.61 M € | 2.29 M € | 1.47 M € |
| EBITDA | 429 tis. € | 461 tis. € | 551 tis. € | 218 tis. € | 460 tis. € | 85 tis. € |
| EBITDA marža | 9.5 % | 10.4 % | 13.4 % | 13.6 % | 20.1 % | 5.8 % |
| Čistý zisk | 226 tis. € | 258 tis. € | 343 tis. € | 124 tis. € | 324 tis. € | 36 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.64 M € | 1.69 M € | 1.62 M € | 1.23 M € | 1.02 M € | 726 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Komišák
PK
Konateľ
Peter Komišák
JK
Konateľ
Ján Komišák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Komišák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-04-12 | 2022-05-25 |
| Peter Komišák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-02-08 | 2005-04-11 |
| Jana Durkajová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-01-28 | 2001-02-07 |
| Jana Durkajová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-06-05 | 1999-01-27 |
| Ján Komišák - KOMI - lanovky a vleky | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-10-16 | 1997-06-04 |
| Ján Komišák | Konateľ | 1996-09-27 | 2005-04-11 |
| Ján Komišák - KOMI - lanovky a vleky | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-09-27 | 1996-10-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
COMI spol. s r.o.RPO
Sídlo
Chotčanská 2
Vznik
1996-09-27 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31734286RPO
DIČ
2020511658FS
IČ DPH
SK2020511658 · aktívneFS
NACE
4730 · Maloobch.s pohon.látkami
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Stropkov
Krajina
SK
Web
IBAN
SK6602000000004441515657FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-02-06 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stropkov | Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | 5 380 € |
| 2025-02-14 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stropkov | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 5 053 € |
| 2023-03-08 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stropkov | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 4 279 € |
| 2022-03-09 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stropkov | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 3 955 € |
| 2022-03-09 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stropkov | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 3 955 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
COMI spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31734286/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31734286/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31734286", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →