SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 J.V.S. service, s.r.o. Prešov
- IČO31731783
- DIČ2020543855
- IČ DPHSK2020543855
- NACE5221 · Vedľ.čin.v pozem.dopr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Vedľ.čin.v pozem.dopr., 9 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
36k €
Zisk -1 947 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
36k €
↘ -5.3% YoY
EBITDA · 2024
5 030 €
Čistý zisk · 2024
-1 947 €
Aktíva spolu
164k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
9
Σ 2 320 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
20 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
95
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 36k € | 5 030 € | -1 947 € | 164k € | RUZ závierka |
| 2023 | 38k € | -14k € | -23k € | 168k € | RUZ závierka |
| 2022 | 64k € | 83k € | 52k € | 295k € | RUZ závierka |
| 2021 | 96k € | 59k € | 6 744 € | 296k € | RUZ závierka |
| 2020 | 97k € | 7 364 € | -196k € | 365k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 36 tis. € | 38 tis. € | 64 tis. € | 96 tis. € | 97 tis. € | 80 tis. € |
| EBITDA | 5 tis. € | -14 tis. € | 83 tis. € | 59 tis. € | 7 tis. € | 30 tis. € |
| EBITDA marža | 13.9 % | -36.3 % | 128.5 % | 61.7 % | 7.6 % | 36.9 % |
| Čistý zisk | -2 tis. € | -23 tis. € | 52 tis. € | 7 tis. € | -196 tis. € | -42 tis. € |
| Aktíva spolu | 164 tis. € | 168 tis. € | 295 tis. € | 296 tis. € | 365 tis. € | 566 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anton Rokošný
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladislav Staš
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Janičko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Juraj Janičko | Konateľ | 2001-11-16 | — |
| Anton Rokošný | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-12-13 | 2022-08-03 |
| Ing. Juraj Janičko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-12-13 | 2022-05-25 |
| Ing. Vladislav Staš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-12-13 | 2022-08-03 |
| Jana Zákutná | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-02-03 | 2014-12-12 |
| Margita Stašová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-02-03 | 2014-12-12 |
| Miloš Janičko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-02-03 | 2014-12-12 |
| Jana Zákutná | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-06-23 | 2010-02-02 |
| Margita Stašová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-06-23 | 2010-02-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
J.V.S. service, s.r.o. PrešovRPO
Sídlo
Pionierska 24
Vznik
1996-08-08 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31731783RPO
DIČ
2020543855FS
IČ DPH
SK2020543855 · aktívneFS
NACE
5221 · Vedľ.čin.v pozem.dopr.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK1011000000002626728799FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-11-28 | Správa a údržba komunikácií mesta Prešov, s.r.o. | Kúpna zmluva | 2 320 € |
| 2016-04-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda č. 16/37/050/45 o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodeného UoZ podľa § 50 | 2 116 € |
| 2025-02-28 | Technické služby mesta Prešov, a.s. | Dodatok č.1 k Zmluve o nájme nebytových priestorov | 0 € |
| 2024-11-13 | Technické služby mesta Prešov, a.s. | Zmluva o nájme nebytových priestorov uzatvorená podľa ustanovení zákona č.116/1990 Zb. v znení neskorších zmien a doplnkov | 0 € |
| 2024-02-29 | Technické služby mesta Prešov, a.s. | Dodatok č.2 k zmluve o nájme nebytových priestorov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
J.V.S. service, s.r.o. Prešov nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31731783/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31731783/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31731783", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →