🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · SK

Casa Invest, s.r.o. v konkurze

IČO31729100DIČ2020545956NACE8230 · Organizovanie kongresovEST.1996 · 30r.
Compliance · Štandardný profilKredit · F · 0/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaF · 0/100
F
0/100
Kritické riziko · iba na predplatbu.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2022
-132k €
Čistý zisk · 2022
-132k €
Aktíva spolu
24k €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 12 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Casa Invest, s.r.o. v konkurze nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 0.0036300000000000004 0.007260000000000001 0.011000000000000001 2014 2015 2020 2021 2022
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2022 -132k € -132k € 24k € RUZ závierka
2021 -58k € -58k € 0 € RUZ závierka
2020 -2.99 mil. € -2.99 mil. € 1.27 mil. € RUZ závierka
2015 130k € 127k € 19.15 mil. € RUZ závierka
2014 RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20222021202020152014
Tržby
EBITDA-132 tis. €-58 tis. €-2.99 M €130 tis. €
EBITDA marža
Čistý zisk-132 tis. €-58 tis. €-2.99 M €127 tis. €
Aktíva spolu24 tis. €0 €1.27 M €19.15 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-03-22 Slovenská správa ciest Zmluva o zriadení vecného bremena 3 686 €
2012-05-23 Slovenská správa ciest Kúpna zmluva 3 520 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhDr. Peter Leškovský
Od 2022-05-22
NZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Norbert Zelenák
Od 2014-04-05
PP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhDr. Peter Leškovský
Od 2014-04-05
Do 2022-05-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
PhDr. Peter Leškovský Konateľ 2014-03-24 2022-07-13
PhDr. Peter Leškovský Konateľ 2014-03-24 2024-12-11
Ing. Monika Móricová Konateľ 2012-03-14 2013-07-25
Ing. Monika Móricová Konateľ 2012-03-14 2013-07-31
Ing. Martin Jančuš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-04-19 2014-04-04
Ing. Martin Jančuš Konateľ 2011-04-12 2014-04-04
Ing. Martin Jančuš Konateľ 2011-04-12 2014-03-24
Ing. Štefan Janovčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-04-06 2011-04-18
JUDr. Dana Husťaková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-04-06 2010-02-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2020-08-14
Okresný súd Trnava v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: Jozef Pásztor, narodený 27.03.1951, trvale bytom M. M. Hodžu 903/18, 927 01 Šaľa, zastúpeného: Centrum právnej pomoci so sídlom Námestie slobody 12, 810 05 Bratislava, IČO 30 798 841, kancelária CPP v Trnave, Pekárska 11, 917 01 Trnava, o vyhlásenie konkurzu na jeho majetok, takto
bankruptcy
2020-08-14
Okresný súd Trnava v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: Bohuš Zvolenský, narodený 15.01.1968, trvale bytom 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou, zastúpeného: Centrum právnej pomoci so sídlom Námestie slobody 12, 810 05 Bratislava, IČO 30 798 841, kancelária CPP v Trnave, Pekárska 11, 917 01 Trnava, o vyhlásenie konkurzu na jeho majetok, takto
bankruptcy
2020-01-30
O z n a m Okresný súd Prešov v právnej veci yhláseného konkurzu na majetok úpadcu: Casa Invest, s.r.o. v konkurze, so sídlom Pri mlyne 5, 080 01 Prešov, IČO: 31 729 100, správcom ktorého je JUDr. Mária Ledinská, so sídlom kancelárie Kukorelliho 58, 066 01 Humenné, o návrhu Dom Zdravého Života, a. s., so sídlom Suché Mýto 1, 811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 50 458 833 právne zast.: BBH advokátska kancelária, s.r.o., so sídlom Suché Mýto 1, 811 03 Bratislava, IČO: 36 713 066 na
bankruptcy
2020-01-30
O z n a m Okresný súd Prešov v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: Casa Invest, s.r.o. v konkurze, so sídlom Pri mlyne 5, 080 01 Prešov, IČO: 31 729 100, správcom ktorého je JUDr. Mária Ledinská, so sídlom kancelárie Kukorelliho 58, 066 01 Humenné, o návrhu Besantius s.r.o., so sídlom Senovážné náměstí 1565/16, Nové Město, 110 00 Praha 1, Česká republika, IČO: 087 09 963 právne zast.: BBH advokátska kancelária, s.r.o., so sídlom Suché Mýto 1, 811 03 Brati591zo dňa 31.12.2019
bankruptcy
2020-01-24
O z n a m Okresný súd Prešov v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: Casa Invest, s.r.o. v konkurze, so sídlom Pri mlyne 5, 080 01 Prešov, IČO: 31 729 100, správcom ktorého je JUDr. Mária Ledinská, so sídlom kancelárie Kukorelliho 58, 066 01 Humenné, o návrhu SPV Košice s. r. o., so sídlom Palisády 738/50, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 52 416 305 právne zast.: BBH advokátska kancelária, s.r.o., so sídlom Suché Mýto 1, 811 03 Bratislava, IČO: 36 713 066 na vs
bankruptcy
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Casa Invest, s.r.o. v konkurzeRPO
Sídlo
Pri mlyne 5
Vznik
1996-06-17 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31729100RPO
DIČ
2020545956FS
NACE
8230 · Organizovanie kongresov
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31729100/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31729100/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31729100",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.