SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 IS-LOM s.r.o., Maglovec

  • IČO31720803
  • DIČ2020521173
  • IČ DPHSK2020521173
  • NACE0812 · Prevádzka štrkovísk

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Prevádzka štrkovísk, 17 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 10.76 mil. € Zisk 2.51 mil. €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
10.76mil. €
↗ +26.1% YoY
EBITDA · 2025
3.8mil. €
Čistý zisk · 2025
2.51mil. €
Aktíva spolu
9.64mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
17
Σ 453k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 58 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 4M 8M 12M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 10.76 mil. € 3.8 mil. € 2.51 mil. € 9.64 mil. € RUZ závierka
2024 8.53 mil. € 2.92 mil. € 1.89 mil. € 8.89 mil. € RUZ závierka
2023 4.8 mil. € 1.36 mil. € 538k € 7.1 mil. € RUZ závierka
2022 4.17 mil. € 1.15 mil. € 480k € 6.48 mil. € RUZ závierka
2021 4.18 mil. € 1.27 mil. € 569k € 6.26 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby10.76 M €8.53 M €4.80 M €4.17 M €4.18 M €3.90 M €
EBITDA3.80 M €2.92 M €1.36 M €1.15 M €1.27 M €1.00 M €
EBITDA marža35.3 %34.3 %28.3 %27.5 %30.3 %25.7 %
Čistý zisk2.51 M €1.89 M €538 tis. €480 tis. €569 tis. €409 tis. €
Aktíva spolu9.64 M €8.89 M €7.10 M €6.48 M €6.26 M €5.56 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Konateľ
Ing. Martin Papala
Od 2021-07-10
IJ
Konateľ
Ing. Josef Lapšo
Od 2020-09-01
PW
Konateľ
Przemyslaw Wojciech Janiszewski
Od 2021-03-24
Do 2021-07-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Przemyslaw Wojciech Janiszewski Konateľ 2021-03-24 2021-08-18
Mariusz Smulczyński Konateľ 2020-10-02 2021-03-23
Mariusz Smulczyński Konateľ 2020-10-02 2021-05-13
Cyril Claude Bernard Pinault Konateľ 2018-06-01 2020-10-07
Cyril Claude Bernard Pinault Konateľ 2018-06-01 2020-10-01
Ing. Milan Balážik, MBA Konateľ 2018-06-01 2020-08-31
Ing. Milan Balážik, MBA Konateľ 2018-06-01 2020-10-07
Philippe Étienne Piere Corbel Konateľ 2015-06-30 2015-12-17
Philippe Étienne Pierre Corbel Konateľ 2015-06-30 2018-05-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Martin Bouygues
od 2017-07-25
Olivier Bouygues
od 2017-07-25
Francois Bertiere
od 2017-01-31 · do 2017-07-25
Éric Biguet
od 2017-01-31 · do 2017-07-25
Martin Bouygues
od 2017-01-31 · do 2017-07-25
Olivier Bouygues
od 2017-01-31 · do 2017-07-25
Philippe Étienne Pierre Corbel
od 2017-01-31 · do 2017-07-25
Colette De Botton Lewiner
od 2017-01-31 · do 2017-07-25
Martine Gavelle
od 2017-01-31 · do 2017-07-25
Jean Francois Guillemin
od 2017-01-31 · do 2017-07-25
Hervé Le Bouc
od 2017-01-31 · do 2017-07-25
Philippe Marien
od 2017-01-31 · do 2017-07-25
Catherine Ronge
od 2017-01-31 · do 2017-07-25
Juraj Serva
od 2017-01-31 · do 2017-07-25
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
IS-LOM s.r.o., MaglovecRPO
Sídlo
Priemyselná 6
Vznik
1996-01-29 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31720803RPO
DIČ
2020521173FS
IČ DPH
SK2020521173 · aktívneFS
NACE
0812 · Prevádzka štrkovísk
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK7802000000001267493857FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
17 zmlúv 453k € celková hodnota 2025-05-31 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-11-12 Ministerstvo obrany SR Objednávka ZT IV-30/2021 (Miešaná kamenná drť 32-63, 8-16, cestné panely) 110k €
2021-11-02 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky Kúpna zmluva 107k €
2022-05-30 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky Kúpna zmluva 29k €
2025-05-31 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik organizačná zložka OZ Tribeč Kúpna zmluva - dodanie kameniva 28k €
2024-03-14 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik organizačná zložka OZ Tribeč Kúpna zmluva CRZ 1565/2024/LSR 25k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IS-LOM s.r.o., Maglovec nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31720803/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31720803/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31720803",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →