🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Košice - mestská časť Barca · SK

CANPACK Slovakia s.r.o.

IČO31714960DIČ2020493431IČ DPHSK2020493431NACE2592 · Výroba kov.obalovEST.1995 · 31r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/10050–99 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
33.97mil. €
↘ -0.4% YoY
EBITDA · 2025
2.24mil. €
Čistý zisk · 2025
1.06mil. €
Aktíva spolu
23.55mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
3
Σ 136k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CANPACK Slovakia s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 16M 32M 49M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 33.97 mil. € 2.24 mil. € 1.06 mil. € 23.55 mil. € RUZ závierka
2024 34.11 mil. € 2.03 mil. € 745k € 21.13 mil. € RUZ závierka
2023 35.62 mil. € 1.63 mil. € 566k € 19.25 mil. € RUZ závierka
2022 44.17 mil. € 1.95 mil. € 927k € 22.8 mil. € RUZ závierka
2021 25.4 mil. € 1.26 mil. € 368k € 18.17 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby33.97 M €34.11 M €35.62 M €44.17 M €25.40 M €22.95 M €
EBITDA2.24 M €2.03 M €1.63 M €1.95 M €1.26 M €984 tis. €
EBITDA marža6.6 %6 %4.6 %4.4 %5 %4.3 %
Čistý zisk1.06 M €745 tis. €566 tis. €927 tis. €368 tis. €185 tis. €
Aktíva spolu23.55 M €21.13 M €19.25 M €22.80 M €18.17 M €17.70 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 136k € celková hodnota 2026-04-24 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-04-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vzdelávania zamestnancov v rámci národného projektu Zručnosti pre trh práce v transformujúcich sa regiónoch – Podaktivita 2 „Vzdelávanie zamestnancov u zamestnávateľa“ 68k €
2026-04-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice Dohoda – NP Zručnosti pre trh práce v transformujúcich sa regiónoch 68k €
2023-01-17 Mestská časť Košice - Barca, Abovská 32, 040 17 Košice Zmluva č.01/2023 o zabezpečení zimnej údržby 40 €
2014-04-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného UoZ podľa § 50 zák. o službách zamestnanosti 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Konateľ
Ing. Pavol Komjáthy
Od 2007-03-01
PK
Konateľ
Pavol Komjáthy
Od 2007-03-01
Do 2019-05-20
WS
Konateľ
Wojciech Serafin
Od 2006-06-28
Do 2012-06-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Wojciech Serafin Konateľ 2006-06-28 2012-01-31
Ing. Marián Miškov Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-05-11 2006-06-12
Ing. Pavol Miškov Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-05-11 2006-06-12
Nebojša Ivkovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-05-11 2006-06-12
Ing. Štefan Eiben Konateľ 1999-11-17 2004-12-29
Ing. Štefan Eiben Konateľ 1999-06-22 2006-06-28
Ing. Štefan Eiben Konateľ 1999-06-22 2006-07-03
Danilo Vrljičak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-06-03 1999-11-16
Ing. Marián Miškov Konateľ 1999-06-03 2004-12-29

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter F. Giorgi
od 2018-01-16
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CANPACK Slovakia s.r.o.RPO
Sídlo
Podnikateľská 14
Vznik
1995-10-10 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31714960RPO
DIČ
2020493431FS
IČ DPH
SK2020493431 · aktívneFS
NACE
2592 · Výroba kov.obalov
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Barca
Krajina
SK
IBAN
SK2711110000000005226375FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31714960/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31714960/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31714960",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.