SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 S.T.S. s.r.o. SLOVAKIA POPRAD
- IČO31710450
- DIČ2020514848
- IČ DPHSK2020514848
- NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Kežmarok, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
656k €
↘ -19.9% YoY
EBITDA · 2025
71k €
Čistý zisk · 2025
49k €
Aktíva spolu
1.78mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 656k € | 71k € | 49k € | 1.78 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 819k € | 115k € | 82k € | 1.8 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 893k € | 148k € | 109k € | 1.81 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 750k € | 10k € | -3 737 € | 1.76 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 658k € | 7 249 € | -8 361 € | 1.73 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 656 tis. € | 819 tis. € | 893 tis. € | 750 tis. € | 658 tis. € | 667 tis. € |
| EBITDA | 71 tis. € | 115 tis. € | 148 tis. € | 10 tis. € | 7 tis. € | 16 tis. € |
| EBITDA marža | 10.9 % | 14.1 % | 16.5 % | 1.4 % | 1.1 % | 2.5 % |
| Čistý zisk | 49 tis. € | 82 tis. € | 109 tis. € | -4 tis. € | -8 tis. € | -4 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.78 M € | 1.80 M € | 1.81 M € | 1.76 M € | 1.73 M € | 1.87 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Volák
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Anna Bachledová
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Bachleda
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Anna Bachledová | Konateľ | 1997-04-30 | — |
| Ing. Jozef Bachleda | Konateľ | 1997-04-30 | — |
| Ing. Ladislav Volák | Konateľ | 1997-04-30 | — |
| Ing. Jozef Bachleda | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-01-01 | 2022-05-25 |
| Ing. Anna Bachledová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-07 | 2022-05-25 |
| Ing. Jozef Bachleda | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-07 | 2009-12-31 |
| Ing. Ladislav Volák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-07 | 2022-07-25 |
| Štefan Bachleda | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-07 | 2020-05-05 |
| Ing. Anna Bachledová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-07-27 | 2006-03-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
S.T.S. s.r.o. SLOVAKIA POPRADRPO
Sídlo
Nižná brána 983/12
Vznik
1995-07-03 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31710450RPO
DIČ
2020514848FS
IČ DPH
SK2020514848 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Kežmarok
Krajina
SK
IBAN
SK1011110000006608148019FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-11 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok | Dohoda 20/46/54E/749/O3B/KK o poskytnutí FP v rámci projektu PRVÁ POMOC OPATRENIE č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
S.T.S. s.r.o. SLOVAKIA POPRAD nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31710450/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31710450/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31710450", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →